آخرین اخبار

12. شهريور 1396 - 16:26   |   کد مطلب: 45150
آفتاب کنگاور:نگاهی به آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر کنگاور نشان از عملکرد های خوب و کوتاهی ها در تکمیل برخی از پروژه ها دارد؛به طوری که در مواردی نزدیک به 2 سال است آنچنان پیشرفتی حاصل نشده است.

به گزارش آفتاب کنگاور؛پروژه مسکن مهر کنگاور در چهار نقطه از شهر کنگاور واقع شده که تا این تاریخ از پیشرفت خوبی برخوردار بوده و علیرغم وجود مشکلات زیاد این شهرک ها، بسیاری از واحد های آن تحویل متقاضیان و مابقی این واحد ها به دلیل مشکلات حاشیه ای هنوز واگزار نشده است.

 

مهم ترین پروژه ، مسکن مهر"مهردشت" می باشد که با داشتن 504 واحد بزرگ ترین پروژه مسکن مهر کنگاور است و به ترتیب مهر آوران با 412 واحد،تاکسی رانی 112 واحد و دارصیفور با 58 واحد دیگر پروژه های مسکن مهر کنگاور می باشد.

 

خرداد سال 93 فرماندار وقت کنگاور گزارشی از مسکن مهر شهرستان به خبرنگارآفتاب کنگاور داد که در آن گزارش پیشرفت فیزیکی همه پروژه ها در آن 90 درصد اعلام شد که بسیار جای تامل دارد.

وی پیشرفت فیزیکی مسکن مهر مهرآوران را در حالی 90 درصد اعلام کرد که پس از گذشت حدود 2سال فقط 5 درصد به این میزان اضافه شده که نشان از کوتاهی دستگاه های اجرایی در تکمیل این 5 درصد باقی مانده دارد.

 

معارض مشکل اصلی مسکن مهر غمتسلی/ در حال حاضر ساختمان ها تکمیل و قابل واگذاری است

 

علیرضا ایزدی در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور؛ در رابطه با آخرین وضعیت مسکن مهر غمتسلی بیان داشت:  مشکلات این شهرک تقریبا حل شده و در حال حاضر مواردی جزئی مانع بهره برداری شده است.
وی افزود: ساختمان ها تکمیل و قابل سکونت هستند اما مقداری از محوطه سازی و انشعاب فاضلاب مانع کار شده است.
ایزدی گفت: مسیر دسترسی فاضلاب در محدوده ۳۰۰ متری از یک زمین مشاع هدایت میشود که حدود ۹ مالک دارد و تقریبا رضایت اکثر آنها جلب شده است.

فرماندار کنگاور گفت: با توجه به اینکه این زمین ها دیم می باشد و به مالکان وعده تغییر کاربری هم داده شده است؛ اما دو نفر از مالکان به عنوان معارض مانع شده و رضایت بر این کار ندارند.

ایزدی تصریح کرد: امیدواریم این مشکل جزئی نیز رفع شده و به زودی شاهد جابجایی اهالی محله غمتسلی به مسکن مهر باشیم.

 

تصاویر تکمیلی: 
مسکن مهر کنگاور
مسکن مهر کنگاور
مسکن مهر کنگاور

دیدگاه شما