آخرین اخبار

21. مرداد 1396 - 12:26   |   کد مطلب: 46358
همزمان با گرامیداشت شهید بهاءالدین محمدی عراقی؛
مراسم روز شهرستان کنگاور در پارک کوهستان برگزار شد
آفتاب کنگاور:همزمان با گرامیداشت شهید بهاءالدین محمدی عراقی مراسم روز ملی شهرستان کنگاور در محل پارک کوهستان این شهرستان برگزار شد.
مراسم, روز شهرستان کنگاور ,بها الدین , محمدی عراقی, آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛مراسم روز شهرستان کنگاور با حضور جمع کثیری از مردم شهرستان کنگاور مسئولین شهرستان برگزار شد.

در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهاءالدین محمدی عراقی برنامه های شاد و جذاب برگزار شد.

علیرضا ایزدی فرماندار کنگاور در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت:شهرستان کنگاور با پیشینه بسیار قدیمی و ریشه دار در زمینه دیانت و فقاهت در حوزه های تعهد شناسی و حضور در میادین ایثارگری در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پیشتاز بوده و هم اکنون نیز در فضای ایثارگری با تقدیم 420 شهید، جایگاه خاصی در کشور دارد.
وی اظهار کرد: بزرگی و عظمت شهید آیت الله محمدی عراقی نباید مانع از دیدن عظمت و بزرگی خاندان عراقی شود زیرا امروز وقتی که تاریخ کنگاور را در دوران معاصر بررسی می کنیم یکی از سلسله هایی که در تحولات دینی، سیاسی، اجتماعی و انقلابی اثرگذار بوده، شخص حاج آقا بزرگ عراقی و خاندان عراقی است.
وی با استناد به بیانات مقام معظم رهبری در سفر به کنگاور در خصوص این شهرستان تصریح کرد: 'کنگاور منزلگاه عاشقان حسینی در طول سال ها و قرن های متمادی ست'.
فرماندار کنگاور در پایان با بیان اینکه تمام رفتار و گفتار ما باید تربیتی باشد، تصریح کرد: همه می توانند با داشتن چهار عنصر وجودی همبستگی، پیوستگی، دلبستگی (عشق) و شایستگی مسیر محدود جامه برای رسیدن به توسعه پایدار را بسازند.

در ادامه این مراسم از خبرنگاران و فعالان رسانه ای تجلیل شد.

تصاویر تکمیلی: 
مراسم, روز شهرستان کنگاور ,بها الدین , محمدی عراقی, آفتاب کنگاور

دیدگاه شما