آخرین اخبار

11. شهريور 1396 - 8:16   |   کد مطلب: 46387
آفتاب کنگاور: وقتی در جلسات و نشست ها دم از کار فرهنگی میزنیم و موقع عمل کم کاری می کنیم.

به گزارش آفتاب کنگاور؛

سال هاست که با شروع تابستان و حضور مردم در تفرجگاه ها،خلاء یک برنامه فرهنگی در این مکان ها دیده شد؛لذا بسیجیان پا پیش کشیده و با همکاری سپاه پاسداران اقدام به برگزاری برنامه های فرهنگی و جذاب برای خانواده ها کردند که البته همکاری ادارات دولتی هم در این میان قابل توجه است.

ویژه برنامه "شب های کوهستانی"از جمله اقدامات فرهنگی است که به همت بسیجیان پایگاه فرهنگی سربازان ولایت شهرستان کنگاور با پشتوانه ناحیه سپاه کنگاور در محل پارک کوهستان هرهفته جمعیت بسیار زیادی را به خود جذب کرده است به طوری که شاهد حضور هزاران نفری مردم شهرستان در این برنامه هستیم.

متاسفانه برخی خدمات در این میان بسیار ضعیف بوده که از جمله آن ها میتوان به وضعیت قطعی آب سرویس بهداشتی اشاره داشت.

مسئول پایگاه فرهنگی سربازان ولایت به خبرنگار ما گفت: هفته پیش به همت بسیجیان و کمک آتشنشانی تانکر آب تا نیمه پر شد و تا حدودی مشکل رفع شد اما شب گذشته این وضعیت به بدترین شکل خود رسید و حتی برق سرویس بهداشتی و نماز خانه نیز قطع شد.

وی افزود: شب گذشته علاوه بر همشهریان گرامی تعدادی از هموطنان اراکی هم در این برنامه حضور داشتند و با صحنه ای مواجه شدند که در خور شان شهرستان شهید پرور و این برنامه زیبا و پر مخاطب نبود.

عدادی از شهروندان کنگاوری و مسافران (اهل اراک) با اظهار نارضایتی از ارائه خدمات در پارک کوهستان نیز اظهار کردند: شامگاه جمعه متاسفانه مردم در سرویس های بهداشتی نمازخانه با بی آبی مواجهه شدند که باعث مشکلاتی برای آنها شد.
مشکلات این چنینی به هیچ وجه در خور شان و جایگاه کنگاور با قدمت چند هزار ساله نیست.
این شهروندان عنوان کردند باعث تعجب است که در مجاورت این سرویس های بهداشتی رودخانه (سرپل حاج امیر) وجود دارد اما این سرویس ها از نعمت آب محروم هستند.

حال جای سوال اینجاست که چرا در زمان اجرای کار فرهنگی با این پتانسیل و قدرت چنین مشکلات کوچکی شان مراسم را پایین کشیده و حتی موجب جواب عکس در نظر مخاطبان شود.

دیدگاه شما