صندوق کارآفرینی امید

نظرسنجی

عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگاور را در یک سال گذشته چطور ارزیابی می کنید؟

آخرین اخبار

مطالب اقتصادی

نمایشگاه کنگاور
آفتاب کنگاور:صنعت نمایشگاه در سال های اخیر جایگاه خوبی در شهرستان ایجاد کرده که علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی،تهدیدی برای بازار محسوب می شود.
آفتاب کنگاور:یکی از مخازن حاوی بنزن واحد LAB پتروشیمی بیستون کرمانشاه آتش گرفت.
آفتاب کنگاور:نشستی که قرار بود عصر روز سه‌شنبه میان مقامات ایرانی و آمریکایی در لندن برگزار شود، به دلیل نامشخصی به تعویق افتاده است.
احمد توکلی:
آفتاب کنگاور:رئیس هیأت مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت با تأکید بر اینکه دریافت کنندگان حقوق‌ های نجومی خیانت در امانت کرده‌اند گفت: استعفا و بازپرداخت دریافتی‌های اضافی چاره کار نیست، بلکه این افراد باید دادگاهی و مجازات شوند.
آفتاب کنگاور:رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ امروز در عمده‌فروشی‌ها ۲۰۰ تومان کاهش یافت، گفت: بعد از ماه رمضان با کاهش تقاضا، گوشت مرغ ارزان می‌شود.
آفتاب کنگاور:در جلسه‌ای با حضور رئیس‌جمهور با استعفای دسته‌جمعی رئیس (سید صفدر حسینی)و اعضای هیأت عامل صندوق توسعه ملی موافقت شد.
آفتاب کنگاور:مقام مسئول دولتی گفت: پیشنهاد وزیر نفت درباره حذف مصوبه مجلس درباره بنزین دو نرخی در اصلاحیه اخیر قانون بودجه گنجانده شده و به تصویب هیئت دولت رسیده است.
آفتاب کنگاور:به دنبال کاهش سه درصدی نرخ سود سپرده های بانکی شب گذشته شورای پول و اعتبار با کاهش نرخ سود تسهیلات مشارکتی به 18 درصد موافقت کرد. اتفاقی که بازار سرمایه از آن استقبال چندانی نکرده است.
آفتاب کنگاور:رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق ایران گفت: تحریم صادرات و تجارت فرش ایران قرار بود با اجرا شدن برجام به آمریکا به طور کامل لغو شود، اما این قانون نصفه و نیمه لغو شده است.
آفتاب کنگاور: معضل بیکاری در شهرستان کنگاور موجب شده است که بسیاری از جوانان این شهرستان برای پیدا کردن شغل به شهرهای دیگر مهاجرت کنند.
دو خبر کوتاه از شهرستان کنگاور؛
آفتاب کنگاور:فرماندار کنگاور ضمن خبر راه اندازی یک نانوایی لواشی در مسکن،گفت: سهمیه آرد نانوایی های مختلف کنگاور قطع می شود.
به منظور تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان؛
آفتاب کنگاور:در نشست تنظیم بازار که با حضور برخی مسئولین مربوط صورت گرفت،علاوه بر تزریق برخی کالاهای پرمصرف،بر لزوم تشدید نظارت ها تاکید شد.
حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با فارس:
دبیر کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، گفت: کمیسیون تلفیق، دولت را مکلف به کاهش ۲۵ درصدی اعتیاد در جامعه تا پایان برنامه ششم و اولویت دادن به مردان متأهل دارای فرزند در استخدام‌ها کرد.
فرماندار کنگاور
فرماندار کنگاور در جسله بهسازی شهری:
آفتاب کنگاور:مشکلات مسکن مهر کنگاور با حضور فرماندار و مدیر امور مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه امروز در محل ساختمان فرمانداری برگزار شد.
آفتاب کنگاور:مشاور مالی اتاق بازرگانی ایران گفت: قرار بود تحریم استفاده از دلار در مبادلات ارزی همزمان با برقراری سوئیفت و ال سی برداشته شود، اما به دلیل تنش‌های سیاسی اخیر، آمریکا در این مورد دست نگه داشته و بانک‌های بزرگ دنیا از ترس آمریکا برای همکاری با ایران احتیاط می‌کنند.

صفحه‌ها