صندوق کارآفرینی امید

نظرسنجی

عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگاور را در یک سال گذشته چطور ارزیابی می کنید؟

آخرین اخبار

مطالب سیاسی

میثم زارع دلاور کنگاوری و نایب قهرمان مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیاصبح امروز در استقبال پرشور شهروندان ،پرسنل سپاه و مسئولان هیات کشتی پرسنل سپاه شهرستان وارد کنگاور شد.
آفتاب کنگاور:جهانگیری از نرخ بیکاری کرمانشاه بی اطلاع بود.
موسسه افضل
آفتاب کنگاور:تکلیف یک موسسه اعتباری دیگر نیز در حال روشن شدن است.طبق آخرین اخبار، مدیران ارشد بانک دی و موسسه اعتباری افضل توس موضوع ادغام را در دست بررسی خود قرار داده اند.
معاون اول رئیس جمهور در سفری یک روزه به کرمانشاه از سد آبگیری شده جامیشان در سنقر و سد زمکان در دالاهو بازدید کرد.
آفتاب کنگاور:خانه تیمی تروریستی که گفته می شود مرتبط با عوامل حوادث تروریستی حرم امام (ره) و مجلس شورای اسلامی بوده است در یکی از روستاهای مرزی کرمانشاه تخریب شد.
وصیت نامه  ,شهید  ,قلیوند , فرماندار کنگاور ,آفتاب کنگاور
ویژه دوم مرداد ماه؛
آفتاب کنگاور:نگاهی به وصیت نامه شهید محمد رضا قلیوند در مقایسه با شرایط حال حاضر جامعه میتواند خواندنی باشد
فرماندار کنگاور در جلسه توجیهی اعضای شورای شهر گفت: از اعضای منتخب شوراها خواست فارغ از نگاه های قومی و قشری به فکر عمران و آبادی شهرباشند.
سردار شاه ویسی:
سردار شاه ویسی:شهید محمد رضا قلیوند کسی بود که حکم فرمانداری را به امید فرماندهی در جنگ پذیرفت.
مدیر مسئول نشریه نقد حال:
آفتاب کنگاور: مدیر مسئول نشریه نقد حال گفت: عدم دعوت از رسانه ها و برخورد گزینشی با خبرنگاران از سوی مدیریت ارشد کرمانشاه برای پنهان کردن حقایق و نشانه عدم اطمینان و اعتماد مدیریت استان به خودشان است.
آفتاب کنگاور:مقامات دولت دربازدیدبدون حضورخبرنگاران کرمانشاه، بانادیده گرفتن وعده‌های قبلی افتتاح راه آهن کرمانشاه گفتند:این طرح دردولت بعدافتتاح می‌شود اماامکان استفاده ازقطارتاپایان سال نیست.
فرمانده انتظامی کنگاور از دستگیری ۲۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان خبر داد.
قاتل فراری, دستگیر, کنگاور , فرمانده انتظامی,  براری , آفتاب کنگاور
فرمانده انتظامي شهرستان کنگاور خبر داد:
فرمانده انتظامي شهرستان کنگاور از دستگيري قاتل فراری در حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد و گفت: متهم در بازجویی هاي پليس به قتل یکی از بستگان خود در 12 سال قبل اعتراف کرده است.
آفتاب کنگاور:ماجرای مریم، نمونه کوچکی از بسیاری مهاجرت هاست که توسط دانشجویان نخبه ایرانی صورت می پذیرد. نخبه ای که در آمریکا حتی بیمه درمانی هم نداشت و مجبور به تشکیل کمپین برای هزینه های درمانی خود شد. زندگی در آمریکا شرایطی را فراهم کرد که حتی به پدر مریم اجازه سفر به این کشور را ندادند و حالا نخبه جوان ایرانی در غربت، مشقت های فراوان را تحمل و برای همیشه مهاجر شد.
روز تامین اجتماعی , کنگاور  ,دیدار فرماندار,  پرسنل,  آفتاب کنگاور
فرماندار کنگاور در دیدار با پرسنل تامین اجتماعی؛
فرماندار کنگاور در دیدار با پرسنل اداره تامین اجتماعی خدمت به مردم به خصوص رسیدگی به امورات بیمه ، درمان و سلامت مردم را عبادت دانست.
قبادی بصیر
آفتاب کنگاور: بازرس ویژه قرارگاه جواد الائمه ع سپاه حضرت نبی اکرم(ص) عملکرد انجام شده در کنگاور را بررسی کرد.

صفحه‌ها

پربیننده ها