نظرسنجی

عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگاور را در یک سال گذشته چطور ارزیابی می کنید؟

آخرین اخبار

مطالب امر به معروف و نهی از منکر

امام جمعه موقت کنگاور:
امام جمعه موقت شهستان کنگاور در خطب های نماز جمعه بیان داشت:سکوت مدعیان حقوق بشر نسبت به کشتار مسلمانان همچنان ادامه دارد.
در آخرین روز از هفته وقف؛
آفتاب کنگاور:همزمان با آخرین روز از هفته وقف، آئین تجلیل از فعالان حوزه وقف در شهرستان های کنگاور،صحنه و هرسین موسوم به« یاوران وقف» در محل شبستان امامزاده ابراهیم(ع) کنگاور برگزار شد.
علی حیدرنژاد
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان کنگاور:
آفتاب کنگاور:دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کنگاورگفت:داشتن عفت و حفظ حجاب تاثیر مستقیم در زندگی شخصی و اجتماعی دارد
در وبلاگ یادداشت روزانه شهرستان کنگاور بخوانید:
آفتاب کنگاور؛قرار است ظهور رخ بدهد تا انسانها در سایه عدل الهی که در دوران پس از ظهور اتفاق می افتد به نهایت مقام انسانی خویش که تسبیح پروردگار است دست یابند...
در وبلاگ یادداشت روزانه شهرستان کنگاور بخوانید:
آفتاب کنگاور؛«انتظار، یعنی دل سرشار از امید بودن نسبت به پایان راه زندگی بشر، ممکن است کسانی آن دوران را نبینند و نتوانند درک کنند اما بلاشک آن دوران وجود دارد».
حاج آقا عباس
در آستانه ماه مبارک رمضان:
آفتاب کنگاور:عصر دوشنبه سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کنگاور میزبان مبلغین و روحانیون این شهرستان در ماه مبارک رمضان بود.
غبار روبی
در آستانه ماه ضیافت الهی؛
آفتاب کنگاور:در آستانه ماه مبارک رمضان و به منظور آمادگی ورود به ماه ضیافت الهی مساجد سراسر شهرستان کنگاور غبار روبی شد.
نیکوکاری
مسئول مرکز نیکوکاری مسجد صاحب الزمان(عج) کنگاور گفت: در سال گذشته بیش از یک میلیارد و 100 میلیون ریال از کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده در این مرکز به خانواده های نیازمند کمک شده است.
جشن نیمه شعبان کنگاور
ستاد شعبانیه با حضور جمعی از متولیان امر،مسئولین و هیئات مذهبی شهرستان کنگاور مهیای برگزاری جشن نیمه شعبان می شوند.
افتتاح ساختمان امر به معروف
با دستان امام جمعه کنگاور ساختمان اداری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کنگاور در محل ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان ر به بهره برداری رسید
رزمندگان
در گردهمایی بزرگ یادگاران هشت سال دفاع مقدس کنگاور؛
آفتاب کنگاور: کارشناس دینی:یکی از نعمت هایی که خداوند به این سرزمین ارزانی داشته،نعمت سپاه پاسداران انقلاب است.
امام جمعه کنگاور
امام جمعه کنگاور:
امام جمعه کنگاور در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن تبریک سالروز تشکیل بسیج سازندگی،اظهار داشت: بسیج پشتوانه نظام است و مسئولین با تدبیر بیشتر و سازماندهی مناسب تر به تعالی و شکوفایی این قشر کمک کنند.
هیات رزمندگان کنگاور
در نشست هیات رزمندگان کنگاور؛
آفتاب کنگاور:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنگاورعملکرد هیات رزمندگان را تنها دراجرای برنامه های مذهبی و مناسبتی محدود ندانست و گفت:تاثیرمستقیم بر رفتارهای اجتماعی ،فرهنگی و سیاسی باید در دستور کار اعضا قرار گیرد.
علی حیدرنژاد
با حضور مسئولان؛
آفتاب کنگاور:اولین نشست امر به معروف و نهی ازمنکر شهرستان کنگاور به منظور تبیین برنامه های سال نود و پنچ در سالن جلسات فرمانداری کنگاور برگزار شد.
در وبلاگ یادداشت روزانه شهرستان کنگاور بخوانید:
آفتاب کنگاور:آیت الله قرهی گفت: درمان سیّئات و ذنوب و خطاها؛ درون انسان است و آن درمان، تقوا است «فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا».اس و اساس درمان دردهای درونی، در درون خود انسان است!

صفحه‌ها

وبلاگستان

در وبلاگ یادداشت روزانه شهرستان کنگاور بخوانید:
در وبلاگ یادداشت روزانه شهرستان کنگاور بخوانید:
در وبلاگ یادداشت روزانه شهرستان کنگاور بخوانید: