آخرین اخبار

10. مرداد 1396 - 17:12   |   کد مطلب: 43842
آفتاب کنگاور: با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران کنگاور و حضور تمامی مسئولین شهرستان؛از 40 خانواده شهید و 12جانباز سرافراز سرکشی به عمل آمد.

به گزارش آفتاب کنگاور بهرام کیهان زاده در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور اظهار داشت: با هماهنگی هایی که در جلسات مختلف قبل از هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین انجام شد و به خواست خدا توانستیم در طول این مدت از 40 خانواده خانواده شهید و 12 جانباز سرافراز سرکشی کنیم.

 

 

ایشان حضور تمامی مسئولین دستگاه های کنگاور را در این سرکشی ها بسیار پر اهمیت خواند و افزود: خوشبختانه این سرکشی ها خالی از لطف نبود و با در میان گذاشتن مشکلاتی که متوجه این خانواده های می باشد بسیاری از گرفتاری های آنها توسط مسئولین مراجعه کننده رفع شد.

 

 

وی در ادامه گفت: از میان خانواده ها؛ 7 خانواده شهید متعلق به شهر گودین و 7 خانواده شهید دیگر متعلق به روستای فش بود که به لطف حضور مسئولان از آنها نیز تکریم به عمل آمد و به مشکلات آنها رسیدگی شد.

 

ایشان از 310 سرکشی در شش ماه اول سال خبر داد و افزود: به خواست خدا و همت عزیزان توانستیم در شش ماهه اول از 660 نفر اعضای خانواده شهدا دیدار کنیم و در آینده با اجرای طرح ابراهیمیان از 87 خانواده شهید که فرزندانشان در صحنه نبرد به شهادت رسیده اند تکریم کنیم و به پاس از خود گذشتگی شهدا و پدران و مادرانی که فرزندانشان را به مسلخ عشق برده اند ادای احترام کنیم.

دیدگاه شما