آخرین اخبار

11. مرداد 1396 - 17:12   |   کد مطلب: 44434
آفتاب کنگاور:مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان كنگاور گفت: هم اکنون 1889خانوار در شهرستان كنگاور با جمعیتی بالغ بر 3300نفر از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره مند می شوند.

به گزارش آفتاب کنگاور؛شجاعیان با بیان اینکه پرداخت کمک معیشت از اصلی ترین خدمات حمایتی کمیته امداد به شمار می رود افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 9 میلیارد و 228میلیون ریال کمک معیشت به خانوارهای مددجو تحت حمایت کمیته امداد شهرستان كنگاور پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان کنگاور یادآور شد: همچنین در سال گذشته بالغ بر 12 میلیارد و 801 میلیون ریال کمک معیشت به مددجویان تحت حمایت در این شهرستان اعطا شده است.

وی با یادآوری اینکه کمک معیشت در راستای رفع مشکلات روزمره خانوارهای مددجو پرداخت می شود تصریح کرد: کمک مذکور ماهیانه به حساب بانکی سرپرستان خانوارهای تحت حمایت واریز می شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان كنگاور در پایان خاطرنشان کرد: کمک به ازدواج مددجویان، تامین هزینه های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، ارائه تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و کارگشایی، ارائه خدمات عمرانی به خانواده های مددجو تنها بخشی دیگر از خدمات حمایتی کمیته امداد به شمار می رود.

دیدگاه شما