آخرین اخبار

27. آذر 1394 - 15:42   |   کد مطلب: 44611
آفتاب کنگاور:امام جمعه شهرستان کنگاور در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت:شیعه هیچ موقع در مقابل دنیای اهل سنت قرار نگرفته و تنها در مقابل تکفیری ها و عقاید شوم آنها می ایستد.

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام محمدایوبی در خطبه های نماز جمعه امروز اظهار داشت: دنیای شیعه هیچ موقع در مقابل دنیای اهل سنت قرار نگرفته وبا وجود این همه تفرقه افکنی و دشمن تراشی همیشه با وحدت و یکدلی یار و همراه اهل تسنن بوده اند.

 

امام جمعه کنگاور تصریح کرد: جهان تشیع تنها در مقابل تکفیری ها و عقاید شوم آنها می ایستد و با تمام توان برای نابودی این اعتقادات پست و غرب زده مبارزه میکند، این ها همانی هستند که ریشه از انگلیس و آمریکا میگیرند و با تفکرات پلیدی همچون این که فقط خود را مسلمان می دانند و دیگران را کافر میخوانند؛ تیشه به ریشه اسلام می زنند.

 

وی خاطرنشان کرد: همانطور که ریشه پهلوی به آمریکا و انگلیس روباه صفت میرسید،در حال حاضر هم ریشه آل سعود خائن هم در این کشورهای مستکبر است و همواره باید حسینی وار در مقابل این قوم ملعون ایستاد و اجازه خط و نشان کشیدن به آنها نداد.

 

ایوبی با اشاره به اقتدار نیروهای نظامی داشت و گفت : نیرو های نظامی اعم از ارتش و سپاه گرفته تا نیرو های انتظامی با اقتدار در مرزهای کشور امنیت را برای خاک و ملت ایران حفظ میکنند و در زمانهایی که حرم اهل بیت در خطر حمله تکفیری های قرار دارد نیروهای جان برکف سپاه قدس در کنار نیروهای عراقی و سوری تمام نقشه های شوم دشمنان را به هم ریختند و دست متجاوز آنها را قطع کردند.

 

وی حماسه اربعین را عقده دشمنان دانشت و تصریح کرد: آمریکا و به دنبال آن آل سعود جنایتکار از این حماسه بزرگ و مقتدر به ستوه آمده و عقده خود را بر سر شیعیان مظلوم نیجریه خالی کردند و با حمله ناجوانمردانه و جنایتکارانه تعداد زیادی از آنها را به شهادت رساندند و رهبر شیعیان آن ها را به طرز فجیعی به اسارت گرفتند که این محکوم است و باید با عاملان برخورد قاطع شود.

 

امام جمعه شهرستان کنگاور گروهک تروریستی بوکوحرام را یکی از وحشی‌ترین گروه های دنیا دانست و اظهار داشت:این ها دست پرورده غرب و عربستان ملعون است که به این راحتی شیعیان مظلوم نیجریه را به شهادت میرساند و برای سرپوش گذاشتن بر جنایت خود آنها را در گورهای دسته جمعی دفن میکند.

 

وی بازتاب حوادث فرانسه را نمونه ای از تبعیض در عملکرد جامعه جهانی دانست و گفت:پس آن وقایع فرانسه و کشته شدن تعداد کمی از مردم؛جامعه جهانی به صدا درآمد و همه ابراز همدردی کردند؛ اما در مقابل کشتار بی رحمانه تعداد زیادی ازشیعیان آن هم به دست ارتش یک کشور صدایی از مدعیان حقوق بشر بیرون نیامد.

 

وی در پایان اظهار داشت: آمریکا،انکلیس و آل سعود بی دین و جنایتکار بدانند که شیعه با شعار حسینی "هیهات من الذله" زنده است و تا جان در بدن دارد در مقابل ظلم و جنایت ایستادگی میکند ودر این راه از هیچ قدرت،کشور و یا گروهکی ترسی ندارد چرا که این رسالت شیعیان است.

 

دیدگاه شما