آخرین اخبار

23. دى 1394 - 16:03   |   کد مطلب: 44802
در گفتگو با رئیس اداره راه و شهرسازی:
گزارشی از آخرین وضعیت مسکن مهر شهرستان کنگاور
رئیس اداره راه و شهرسازی کنگاور از تکمیل100درصدی مسکن مهردشت خبرداد و مسکن مهر 412 واحدی مهرآوران را در صورت محوطه سازی قابل تحویل دانست.
ز

علی طاهرآبادی رئیس اداره راه و شهرسازی کنگاور در گفتگو با خبرنگارآفتاب کنگاور گزارشی از آخرین وضعیت مسکن مهر شهرستان کنکاور ارائه داد که نشان از تکمیل بسیاری از واحد ها؛ و واگذار شدن آنها به متقاضیان است.

 

وی اظهار داشت: مسکن مهردشت که با داشتن تعداد 504 واحد؛ به نوعی مهمترین و اصلی ترین این پروژه ها می باشد به صورت 100درصد تکمیل و به متقاضیان واگذار شده است،اما برخی از متقاضیان بنا به خواسته خود برای تحویل این واحد ها اقدام نکرده اند.

 

طاهر آبادی از تکمیل مسکن مهر تاکسیرانی خبرداد و گفت: این قسمت هم 120 واحد مسکونی دارد که به صورت 100درصد کامل و به متقاضیان تحویل داده شده است.

مهر دشت

وی خاطر نشان کرد: دارصیفور و مهر آوران نیز به ترتیب پیشرفت 98 و 95 درصدی دارند که مسکن دارصیفور با تعداد 58 واحد در حال واگذاری و مهرآوران به زوردی با رفع نواقص آماده تحویل خواهد بود.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی کنگاور مشکل محوطه سازی در مسکن مهر آوران را از مهمترین دلایل تحویل ندادن این منازل دانست و بیان داشت: این پروژه با 412 واحد از اهمیت ویژه ای برخوردار است اما در صورت رفع مشکل محوطه سازی قابل تحویل به صاحبان منازل خواهد بود.

 

 

تصاویر تکمیلی: 
مهر دشت
مهر دشت
مهر دشت

دیدگاه شما