آخرین اخبار

10. بهمن 1394 - 17:04   |   کد مطلب: 44924
فرماندار کنگاور از برگزاری ده ها برنامه متنوع در جشن انقلاب خبر داد و گفت:امسال 16 پروژه و طرح در شهرستان افتتاح خواهد شد.
فرماندار کنگاور

شریف خسروی در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور ضمن گرامیداشت فرارسیدن ایام پیروزی و فجر انقلاب اظهار داشت:دهه فجر یادآور افتخار و عزت و پیروزی درخشان مردم در برابر رژیم ستم‌شاهی است و باید یاد و خاطره این ایام را گرامی بداریم.

 

وی تصریح کرد:شهرستان کنگاور ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی برای توسعه و پیشرفت بیشتر دارد و امسال در این مسیر گام‌های ارزشمندی برداشته‌ایم.

 

فرماندار کنگاور گفت:در دهه فجرامسال، چندین برنامه فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی در نظر گرفته شده و همچنین افتتاح پروژه‌های مختلف عمرانی و کلنگ زنی چند پروژه بزرگ عمرانی که در جهت زیبایی و توسعه شهرستان تاثیر بسزایی دارد،در دست اقدام خواهد بود.
 

 

خسروی از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی در روزهای ابتدایی دهه فجر خبرداد؛ و افزود: در روز سیزدهم كلنگ زني كمربندي ضلع شمالي كنگاور که یکی از مهمترین پروژه های عمرانی شهر است انجام خواهد شد.

 

 

وی از افتتاح خانه بهداشت در روستاهای رحمت آباد و طاهر آباد خبرداد و اظهار داشت: افتتاح ساختمان مديريت بحران،مرغداري 20000 قطعه اي،پروژه آبخيزداري،اسفالت ورودي كارخانه،كارگاه توليدي گرانول،پروژه توليد بذر و بوجاري و چندین پروژه عمرانی و تولیدی دیگر در روزهای مختلف دهه فجر انجام خواهد شد.

 

 

فرماندار کنگاور از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی از جمله برگزاری نمایشگاه های کتاب و آثار هنری،مسابقات فرهنگی - ورزشی و جنگ شادی خبر داد و گفت: سرکشی از خانواده های معظم شهدا و تجلیل از فعالان قرآنی و عرصه فرهنگ از جمله برنامه های اجرایی در این ایام خواهد بود.

دیدگاه شما