آخرین اخبار

28. اسفند 1394 - 15:38   |   کد مطلب: 45134
امام جمعه کنگاور در خطبه های نمازجمعه امروز گفت:وجود حزب های مختلف در پیشبرد قدرت سیاسی کشور مفید است اما اگر نماینده حزبی رای نیاورد؛حق ندارند مملکت را ناامن نشان دهند.

به گزارش آفتاب کنگاور؛ حجت الاسلام ایوبی در خطبه های نمازجمه امروز اظهار داشت: شکرگذاری نعمت های خداوند کمترین وظیفه ما در برابر نعمات الهی است که متاسفانه برخی از مردم در این امر هم کوتاهی می کنند.

 

امام جمعه کنگاور گرانبهاترین نعمت را امنیت مردم دانست و گفت: ناشکری و عدم توجه به نعمات الهی موجب کاسته شدن نعمت امنیت می شود و زمینه فتنه انگیزی و ایجاد مشکل برای دیگران و در شکل بزرگتر ایجاد مشکل برای نظام اسلامی می شود.

 

وی با اشاره به رفتای های سیاسی حزب های مختلف گفت: وجود احزاب و رفتارهای حزبی در جهت پیشبرد قدرت سیاسی کشور بسیار مفید و سازنده است اما باید در نظر داشت که اگر نماینده حزبی در انتخابات رای نیاورد دلیلی نمیشود که آن حزب کشور را ناامن نشان دهند و به هیچ وجه چنین حقی ندارند.

 

حجت الاسلام ایوبی با تشکر از زحمات شبانه روزی ماورین امنیتی در حفظ امنیت کشور گفت: برخی از این عزیزان با اینکه در شهر خود مشغول به خدمت هستند اما بارها شده که چندین روز به دیدار خانواده خود نرفته اند و تمام وقت خود را آماده مبارزه با هرگونه مزاحمت یا اختلال در امنیت میدانند.

 

وی ادامه داد: در روزهای انتخابات عده ای از عناصر تکفیری به قصد ایجاد اختلال در انتخابات و نماز جمعه  دنبال فرصت برای نفوذ در کشور بودند که ماموران گمنام امام زمان در همان نقاط قبل از مرز آنها را زمینگیر کردند،بطوری که مجال انجام عملیات خرابکارانه خود را در آنجا هم نداشتند.

وی با بیان اینکه در آستانه ایام عید باید به یاد نیازمندان و مستمندان باشیم گفت: هر شهروند به نوبه خود باید دنبال افراد نیازمند و بی بضاعت باشد و در حد توان خود به این خانواده ها کمک رسانی کند،و شادی های خود را با این خانواده ها تقسیم کنند.

دیدگاه شما