آخرین اخبار

18. فروردين 1395 - 2:02   |   کد مطلب: 45189
آفتاب کنگاور:مشکلات مسکن مهر کنگاور با حضور فرماندار و مدیر امور مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه امروز در محل ساختمان فرمانداری برگزار شد.
فرماندار کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛شریف خسروی در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار محدوده ها و محله های هدف برنامه های احیاء، بهسازی و نوسازی شهری که ظهر روز سه شنبه در ساختمان فرمانداری برگزار شد گفت: با تشکیل ستاد بازآفرینی بافت های فرسوده شهری کنگاور با اولویت و براساس مصوبات، بافت های فرسوده شهری با پرداخت تسهیلات ساماندهی می شود.

وی با بیان اینکه دستگاه های خدمت رسان با برنامه ریزی دقیق و هدفمند براساس اولویت ها مشکلات بافت ها و ابنیه های فرسوده را به صورت موردی احصا کنند، تاکید کرد: پس از احصا مشکلات، طرح های موجه را در جلسه آتی ستاد ارئه نمایند.

وی در پایان اظهار کرد: اگر امروز به فکر ساماندهی بافت های فرسوده و سکونتگاه های غیررسمی نباشیم در آینده شاهد مشکلات جدی تری خواهیم بود.

در ادامه جلسه دبیر ستاد بازآفرینی بافت های فرسوده شهری و شهردار کنگاور نیز در ادامه، آیین نامه فعالیت ستاد شهرستانی را برای اعضا قرائت کرد.

ستاد ملی بازآفرینی محدوده ها و محله های هدف برنامه های احیا، بهسازی و نوسازی شهری به استناد تبصره بند (2) تصویب نامه 93 هیات وزیران در خصوص 'سند ملی راهبردی احیا، بهسازی، نوسازی و توانمندسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری' در جلسه تیر ماه 94 بنا به پیشنهاد دبیرخانه آن و به استناد بند (4) تصویب نامه فوق، آیین نامه فعالیت ستاد استانی را تصویب کرد.

جلسه بافت فرسوده کنگاور

دیدگاه شما