آخرین اخبار

20. فروردين 1395 - 20:42   |   کد مطلب: 45192
امام جمعه موقت کنگاور در خطبه های نمازجمعه:دانش هسته‌اي آسان به دست نیامده و کشور ما در این راه سختی های زیادی را تحمل کرده لذا دولتمردان ما باید از این عزت ملی محافظت کنند.
نمازجمعه کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام علي كريم پوريان در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته كنگاور اظهار داشت: با توجه به شعار امثال امید است که با نگاه عمیق تر به توانایی های داخلی و بهره گیری از داشته ها در جهت تحقق این شعار و اقدام و عمل قدمی محکم تر از قبل برداشته شود.

 

وی تصریح کرد:احیاء کارخانجات تولیدی و بنگاه های زود بازده که هم اکنون راکد هستند میتواند در اقتصاد کشور تاثیر مستقیم داشته و لازمه آن بهره گیری از دارایی ها و پول های بلوکه شده غربی در این مسیر است.

 

امام جمعه موقت شهرستان کنگاور با تبریک سالروز فناوری هسته ای گفت: دانش هسته‌اي آسان به دست نیامده و کشور ما در این راه سختی های زیادی را تحمل کرده ،ازجمله اهدا شهدای بزرگ هسته ای،لذا دولتمردان ما باید متوجه این موضوع باشند و از این عزت ملی محافظت کنند.

 

وی افزود: امیدواریم مسئولین نظام این دستاورد ها را حفظ کرده و در جهت حمایت بیشتر و پیشرفت هسته ای قدم بردارند.

حجت الاسلام كريم پوريان در ادامه با اشاره به فرا رسيدن ماه رجب اظهار كرد: رجب، ماه عبادت، اخلاص، معنويت وعرفان است كساني كه مي خواهند شب قدر داشته باشند، بايد از اعمال اين ماه حداكثر بهره برداري را ببرند.

 

وي با بيان اينكه اعتكاف دوره اي كوتاه براي خودسازي و مبارزه با نفس است، گفت: اعتكاف زمينه انديشه و تفكر را براي انسان به ارمغان مي آورد.

حجت الاسلام كريم پوريان افزود: به طور قطع يكي از راه‌هاي مقابله با هجمه فرهنگي استكبار همين شركت جوانان و نوجوانان در آيين معنوي سنت حسنه اعتكاف در ايام البيض ماه مبارك رجب است كه در آن با اعمال معنوي با بريدن از غير و پيوستن به خداوند متعال از وسوسه شيطان در امان هستند و به معبود يگانه نزديك ‌تر مي‌شوند.

دیدگاه شما