آخرین اخبار

7. خرداد 1395 - 16:12   |   کد مطلب: 45264
امام جمعه کنگاور گفت: همه متوجه شدند که جنجال های تبلیغاتی و جوسازی هایی که از طرف مخالفین جمهوری اسلامی ،هیچ تاثیری بر روند آغاز به کار مجلس خبرگان رهبری نداشت.
امام جمعه کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛ حجت الاسلام محمد ایوبی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان، با اشاره به بازگشایی مجلس دهم هم‌ زمان با روز مجلس، اظهارداشت: در این روز مهم، منتخبان مردم به عنوان نمایندگان مردم قدرشناس ایران کار خود را آغاز می‌کنند.

 

امام جمعه کنگاور گفت:نمایندگان باید خدمت به مردم را از اولویت‌های اول و آخر خودشان بدانند و در جهت رفع مشکلات اقتصادی مردم تلاش کنند.

 

وی با اشاره به آغاز به کار مجلس خبرگان رهبری در هفته‌ اخیر و جایگاه مهم و تاثیرگذاری این مجلس در کشور تاکیدکرد: نباید از اهمیت و جایگاه آن در کشور غافل شد.

 

حجت الاسلام ایوبی شروع به کار مجلس خبرگان رهبری و تشکیل هیئت رئیسه را در آرامش کامل و رضایت همه اعضا دانست و گفت: خوشبختانه همه متوجه شدند که جنجال های تبلیغاتی و جوسازی هایی که از طرف عموما مخالفین جمهوری اسلامی صورت می گرفت ،هیچ تاثیری بر روند عملکرد مجلس خبرگان نداشت.

 

وی به نقش مجلس در تصویب قوانین و نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها در اجرای قانون در کشور اشاره‌ داشت و بیان‌ کرد: از سوی مردم، فرصت بزرگی برای خدمت در اختیار نمایندگان ملت قرار گرفته و نمایندگان نیز باید صداقت در عمل را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به جوانان گفت: مراقب آفت‌های زندگی امروز نظیر اعتیاد و دخانیات باشید چراکه این معضلات، بزرگ‌ترین آسیب را به زندگی، آینده‌ و خانواده ‌شما وارد می‌کند.

 

 

حجت الاسلام ایوبی ، از آسیب و معضل شوم اعتیاد به عنوان توطئه دشمنان برای آلوده کردن نسل پرتوان جامعه ایران اسلامی یاد و تصریح‌کرد: دشمن با دنبال کردن این هدف شوم خود قصد دارد تا کشور ایران نسلی خموده و گرفتار داشته باشد، بنابراین خانواده‌ها می توانند با هوشیاری و دقت جلوی این مشکلات و گرفتاری‌ها بگیرند.

دیدگاه شما