آخرین اخبار

10. تير 1395 - 10:55   |   کد مطلب: 45386
آفتاب کنگاور:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنگاور ضمن دعوت از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت:حضور گسترده‌ی مردم خداجو در این روز بزرگ موجب عقب نشینی صهونیستها خواهد شد.

سرهنگ علی حیدرنژاد در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور آفتاب کنگاور اظهار داشت:روز جهانی قدس، در شرایطی از راه می‌رسد که مساله‌ی قدس شریف و فلسطین به‌عنوان مهم‌ترین دغدغه‌ی جهان اسلام، هم‌چنان سمبل هم‌بستگی و نقطه‌ی ثقل وحدت اسلامی در رویارویی با رژیم اشغال‌گر قدس و جبهه‌ی استکبار است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنگاور افزود: بی‌شک حضور گسترده‌ی مردم خداجو، مؤمن و ولایت‌مدار شهرستان کنگاور هم‌زمان با مردم سراسر کشور در راه‌پیمایی آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، حمایت از مظلومان و ستم‌دیدگان فلسطین و انزجار از توطئه‌ها و ترفندهای رژیم صهیونیستی و محکومیت وحشی‌گری‌های گروه‌های تکفیری و تروریستی و ضداسلامی داعش بر علیه مردم مسلمان در عراق و سوریه و اقدامات غیرانسانی آل‌سعود در یمن و آل‌خلیفه در بحرین بر علیه حرکت‌های اسلامی و انقلابی مردم منطقه است.

 

وی با اشاره به موضع گیری بنیانگزار انقلاب در رابطه با مساله فلسطین گفت:امام راحل در مورد روز قدس فرموده بودند که روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرت‌ها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.

 

وی اظهار داشت:حضور پرشور مردم سبب دلگرمی مردم فلسطین و همچنین عقب‌نشینی رژیم صهیونیستی از اهداف شوم خود می‌شود. 

 

سرهنگ حیدرنژاد در دعوت از شهروندان برای حضور در این راهپیمایی تصریح کرد:مردم کنگاور نیز همگام با خیل عظیم امت اسلامی به‌منظور میثاق مجدد با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، شهیدان گران‌قدر و امام شهیدان و لبیک به ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در حمایت از حقوق از دست رفته‌ی ملت فلسطین در روز جهانی قدس به صحنه آمده و با حضور باشکوه خود، برگ زرین دیگری در کارنامه‌ی سراسر درخشان ملت رشید ایران به ثبت برسانند.

دیدگاه شما