آخرین اخبار

11. تير 1395 - 12:35   |   کد مطلب: 45391
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کنگاور:
روز قدس یعنی مقاومت دینی در مقابل هجمه های استکبار
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کنگاور گفت:روز قدس یعنی مقاومت دینی در مقابل هجمه های استکبار و این وظیفه همه مسلمانان جهان است که در این مسیر مستقیم قدم برداشته و مظلوم را از دست استکبار نجات دهند.
راهپیمایی روز قدس کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام کریم پوریان رئیس اداره تبلیغات اسلامی کنگاور در راهپیمایی روز جهانی قدس که صبح امروز در کنگاور برگزار شد،قدس را نخستین قبله و حرم مسلمانان جهان دانست و گفت: متاسفانه قدس در حدود هفتاد سال پیش توسط یهودیان صهیونیست با جمع آوری ملت آواره خود و تشکیل تیم های فکری از دانشمندان صهیونیت اقدام به تصرف این مکان مقدس کردند.

 

وی با اشاره به آیه شریفه«وَ التِّینِ وَ الزَّیْتُون» که در سوره تین آمده گفت: چنان‌که در روایت از پیامبر اعظم (ص) آمده است؛ منظور از «تین» مدینة الرسول و مراد از «زیتون» بیت المقدس، اولین قبلگاه مسلمانان است، که از نشانه های اهمیت قدس در پیشگاه خداوند است.

 

 

حجت الاسلام کریم پوریان در عظمت روز قدس به کلام امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: همانطور که بنیانگذار انقلاب فرمودند : روز قدس فقط روز فلسطین نیست روز حکومت اسلامی است.

 

 

وی تصریح کرد : یهود می پندارد که قوم برگزیده است و بیشترین آیات  و روایات در رابطه با این قوم آمده است،و این زمینه سوء استفاده صاحب نظران صهیونستی برای پیش برد اهداف مستکبرانه خود شده است.

 

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کنگاور گفت: روز قدس یعنی  مقاومت دینی در مقابل هجمه های استکبار،یعنی جهانی سازی مساله فلسطین،و این وظیفه همه مسلمانان جهان است که در این مسیر مستقیم قدم برداشته و مظلوم را از دست استکبار نجات دهند.

 

 

وی در بخش دیگری از سخنان گفت: با انقلاب اسلامی کمر اسرائیل در ایران شکست و با تعطیل شدن سفارتخانه های آمریکا و اسرائیل دیگر جایگاهی برای صهیونیست در ایران اسلامی باقی نماند.

 

 

حجت الاسلام کریم پوریان با اشاره به اظهارات سخیف نامزد های انتخابات آمریکا در رابطه با برجام گفت: آنها ادعا میکنند که اگر به ریاست جمهوری آمریکا دست پیدا کنیم برجام را پاره خواهیم کرد،رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی تاریخی خود جواب آنها را دریک جمله داد که "اگر شما تهدید میکنید که برجام را پاره میکنیم ،ما آن را آتش میزنیم" واین همان آرمان های انقلاب است.

 

 

وی با اشاره به اینکه توان موشکی ایران قابل مذاکره نیست تصریح کرد: به حمدالله ایران اسلامی بیش از پیش قدرتمند و از سیستم دفاعی مقتدری برخوردار است و در حال حاضر هزاران موشک با شعار مرگ بر اسرائیل به سمت این رژیم جعلی نشانه رفته است.

 

 

راهپیمایی روز قدس کنگاور
راهپیمایی روز قدس کنگاور

دیدگاه شما