آخرین اخبار

9. مرداد 1395 - 10:07   |   کد مطلب: 45526
آفتاب کنگاور:مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: کسانی که فیش حقوق های حقوقی آنچنانی دارند و آنهایی که بافرقه ظاله بهاییت همنشینی می کنند،امروز خود را طلب کار نظام و انقلاب می دانند

به گزارش آفتاب کنگاور؛در مراسم عزاداری شهادت امام جعفرصادق(ع) و یادواری شهدای عملیات مرصاد و نصر7،سردار محمد علی آسودی مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه،طی سخنانی اظهار داشت: سالهای زیادی از جنگ می گذرد اما، راه شهید  وشهادت همچنان ادامه دارد و درب شهادت بر روی مقربان هنوز باز است.

 

وی شهادت را مظهر غیرت دینی و ملی داسنت و گفت: آنهایی که از گذشته ادعای ملی گرا بودن میکردند،بجز شعار عمل دیگری نداشتند و زمان نبرد همه به نوعی میدان را خالی و فرار کردند.

 

آسودی ملی گرا بودن را مختص به شهدا دانست و گفت: ملی گرا کسی است که جان خود را برای وطن دهد نه اینکه فقط در میادین سیاسی شعار دهد،شهدا ملی گرا بودن را درس دادند.

 

وی مهمترین عنصر مقاومت و پیروزی  را ایمان و معنویت دانست و گفت: چهره ایمان در سال های جنگ بسیار نمایان بود ،همچنان که در نبرد مدافعان حرم این ایمان است که دشمن را با تمام امکانات و حمایت ها مغلوب نگه داشته است.

 

 

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه برخی را طلب کار و بده کار جنگ معرفی کرد و گفت: طلب کاران نظام همان فیش های حقوقی هستند که بدون توجه به اوضاع جامعه زبان به ادعا باز می کنند.

 

وی تصریح کرد : آن دختر نماینده ای که با زبان درازی حقوق های آنچنانی را حق فردی پدرش میداند ،طلب کار نظام هستند.

 

آسودی بدهکاران نظام را مردم ولایتمدار،خانواده شهدا و رزمندگان نبرد با تکفیری ها دانست و گفت: کسی که از کانون گرم خانواده به نبر بسیار سخت با کفر در دفاع از حرم می رود خود را بدهکار نظام می داند،و با توجه به بهرمندی بسیار ساده و عامیانه از امکانات کشور ،به همه خواسته های دنیوی پشت میکند و جان خود را برای حفظ اسلام نثار میکند.

 

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه طلبکاران نظام را آنهایی دانست که در جریان فتنه 88 دخترانشان بر روی دست مردم حرکت می کرد و هنگامی که نیرو های بسیج برای پیشگیری از آسیب رسیدن،آن را به مکان امن منتقل میکنند،ادعا میکند که برای خوردن ساندویچ به آن مکان رفته است.

 

وی ادامه داد: آنهایی که با فرقه ظاله بهاییت همنشینی میکنند و مدعی می شوند که حکومت نباید اسلامی باشد،خود را طلبکار انقلاب می دانند.

 

وی تصریح کرد: البته نباید همه مدیران کشوری را جمع بست و این فیش های حقوقی مخصوص عده ای معدود است که مردم را از نظام و حکومت بدبین میکند.

یادواری شهدا
یادواری شهدا
یادواری شهدا

دیدگاه شما