آخرین اخبار

4. مهر 1395 - 18:21   |   کد مطلب: 45656
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان کنگاور:
8 مجروح حاصل سه تصادف در 24 ساعت گذشته شهرستان کنگاور
آفتاب کنگاور:رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان کنگاور از وقوع سه تصادف به نسبت شدید در 24 ساعت گذشته در کنگاور خبر داد.

شهریار سمیعیان در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور از وقوع سه تصادف به نسبت شدید در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت:در تصادفی که روز گذشته براثر برخورد پژو با پراید و نیسان رخ داد، 5 نفر مصدوم شدند.
شهریار سمیعیان اظهار کرد: تصادفی در ساعت 16 و 30 بعدازظهر امروز براثر برخورد یک دستگاه پژو پارس با پراید و نیسان در محدوده پمب بنزین روستای کوچه اتفاق افتاد.
وی در ادامه بیان کرد: پس از گزارش این حادثه به مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی، دو آمبولانس این مرکز به محل حادثه اعزام شد.
سمیعیان درباره وضعیت حادثه دیدگان این حادثه تصریح کرد: در این تصادف 5 نفر شامل دو مرد، یک زن و 2 کودک مصدوم شدند و حادثه تلفات جانی در برنداشته است.

 دیگر تصادفی در دور برگردان سه راهی تویسرکان رخ داد که سمیعیان در تشریح این حادثه گفت:ایت تصادف به علت برخورد دو سواری در دور برگردان سه راهی تویسرکان دو نفر مصدوم که توسط آمبولانس مرکز اورژانس کنگاور به بیمارستان شهید چمران انتقال یافتند.
 وضعیت عمومی مصدومین خوب گزارش شده است.

 

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان کنگاور گفت: در حادثه واژگونی یک دستگاه پژو 207 که عصر امروز یکشنبه در محدوده روستای رستم آباد منجر به مصدوم شدن یک نفر گردید، که توسط آمبولانس مرکز اورژانس به بیمارستان شهید چمران انتقال داده شد.

دیدگاه شما