آخرین اخبار

15. فروردين 1396 - 19:04   |   کد مطلب: 46064
آفتاب کنگاور: بنرهای سخنرانی زاکانی، بذرپاش و رستم قاسمی در همایش بررسی راهکارهای اجرایی اقتصاد مقاومتی در کرمانشاه به شکلی دزدانه و شبانه جمع آوری شده است.

به گزارش آفتاب کنگاور؛به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، طبق سالهای اخیر که سنگ اندازی در برابر همایشها و برنامه های کارشناسی و تخصصی منتقدان دولت به رویه معمول مدعیان اعتدالگرایی تبدیل شده است، این بار نیز کارشکنی های مستبدانه برای برگزاری همایش عصر امروز در کرمانشاه آغاز شده است.

 

بر اساس گزارش های خبرنگار مرصادنیوز از سطح شهر کرمانشاه بنرهای سخنرانی  زاکانی، بذرپاش و رستم قاسمی در همایش بررسی راهکارهای اجرایی اقتصاد مقاومتی در کرمانشاه به شکلی دزدانه و شبانه جمع آوری شده است.

 

این اقدام که از طرف حامیان دولت و برخی دستگاه های دولتی انجام می شود، در برنامه های قبلی سخنرانی برخی از چهره های منتقد دولت نیز انجام شد (اینجا بخوانید) که حتی مورد انتقاد برخی از چهره های اصلاح طلب قرار گرفت و ناشی از ضعف های عملکردی دولت و روحیه امنیتی حاکم بر مدیران آن ارزیابی شد (اینجا بخوانید)

 

گفتنی است برق سالن محل برگرای همایش نیز از صبح امروز قطع است که مسئولین مرتبط با این موضوع آن را ناشی از نقص فنی پیش آمده عنوان کرده و وعده وصل جریان برق تا قبل از شروع مراسم را می دهند.

 

دیدگاه شما