آخرین اخبار

16. فروردين 1396 - 13:09   |   کد مطلب: 46071
فرمانده انظامی کنگاور گفت: سارق مسلحی که پس از ارتکاب جرم در شهرستان کنگاور متواری شده بود، حین تعقیب و گریز پلیس به دلیل استعمال موادمخدر و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه، جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی کنگاور در گفت و گو با خبرنگار آفتاب کنگاور؛ اظهار کرد: شامگاه گذشته در پی تماس شهروندان کنگاوری با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد زورگیری با سلاح گرم، عوامل انتظامي شهرستان بلافاصله وارد عمل شدند.
وي افزود: تمامی واحد های تابعه و گشت های انتظامی و نیز عوامل یگان امداد به محض دریافت خبر در مسیرهای خروجی شهر مستقر شدند تا سارق پیش از خروج از شهرستان دستگیر شود.
این مقام انتظامی ادامه داد: اين سارق حرفه اي مسلح با مشاهده خودروهای پلیس، با خاموش کردن چراغ های خودروی خود، با سرعت بسیار بالایی در خلاف جهت تردد خودروها تغییر مسیر داد و اقدام به فرار کرد.
سرهنگ براری گفت: متهم به دلیل عدم تمرکز حواس ناشی از استعمال موادمخدر، در گردنه کجاوه شکن حوالی پاسگاه عزیزآباد از جاده منحرف شد و پس از واژگونی خودرو به علت شدت صدمات وارده در دم فوت کرد.
فرماندهخ انتظامی کنگاور افزود: در بازرسی از خودروی سرقتی یک قبضه سلاح کمری و مهمات مربوطه، مقادیری موادمخدر از نوع هرویین و شیشه و کارت شناسایی سارق کشف شد، همچنین طی استعلام های صورت گرفته مشخص شد که متوفی چندین مورد سابقه سرقت و شرارت داشته است.

دیدگاه شما