آخرین اخبار

20. فروردين 1396 - 20:51   |   کد مطلب: 46082
فرمانده انتظامي شهرستان کنگاور در ایام نوروز 96 از اجرای هشت طرح ارتقای امنیت اجتماعی و کشف 1108 گرم انواع مواد مخدر و دستگيري 24 نفر خرده فروش مواد مخدر و دستگیری 75 نفر معتاد متجاهر خبر داد.

سرهنگ حسین براری در گفتوگو با آفتاب کنگاور؛بيان داشت: در ایام نوروز که مردم در دید و بازدید و مسافرات بسر می بردند خلافکاران به زعم خود که پلیس هم نظارت ندارد اقدام به خرید و فروش مواد مخدر می کردند که  بررسي موضوع در دستور کار پليس اين شهرستان قرار گرفت.
وي افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با انجام کارهاي اطلاعاتي و پليسي و هماهنگي با مقام قضائي افراد مورد نظر را زیر نظر قرار داده و طی هشت مرحله اجرای طرح  در چندین نقطه شهر موفق به دستگیری 24 نفر خرده فروش مواد مخدر و 75 نفر معتاد متجاهر و کشف 1108 گرم انواع موادمخدر  شدند که متهمان دستگير شده  به همراه مواد مکشوفه به پليس مبارزه با مواد مخد ر و کمپ های ترک اعتیاد منتقل شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان کنگاور در پايان هدف از اجراي اين طرحها را افزايش احساس آسايش و امنيت شهروندان و همچنين  رضایتمندی مسئولین شهرستان از پلیس  عنوان کرد و از شهروندان خواست: با پليس همکاري کنند ودر صورت مشاهده هر گونه جرایم  سریعا باتلفن 110 تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما