آخرین اخبار

25. فروردين 1396 - 23:12   |   کد مطلب: 46091
آفتاب کنگاور:امام جمعه کنگاور گفت: ارتش بازوی توانمند دفاعی از مرزهای کشور و مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام محمد ایوبی در خطبه های این هفته نماز جمعه کنگاور گفت روز 29 فرودین گفت: روزی که ارتش ندای امام خمینی (ره) را پاسخ داد، خاندان فاسد پهلوی و قلدران آن زمان مایوس شدند.
امام جمعه کنگاور افزود: سردمداران رژیم پهلوی نمی دانستند که با ارتشی روبرو هستند که مسلمان و عاشق سرور و سالار شهیدان است و هیچ گاه زیر حرف زور نمی رود.
وی اضافه کرد: ضروری ترین کار برای حکومت و نظام جمهوری اسلامی داشتن نیروهای مسلح مومن، قوی، انقلابی و مجهز است و ارتش در صحنه های گوناگون دفاع از کردستان، آذربایجان، جنوب، غرب و در همه جا در صحنه های دفاع حضور داشته است.

ایوبی بیان داشت: ارتش بازوی توانمند دفاعی از مرزهای کشور و مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

امام جمعه کنگاور در بخش دیگری از سخنان با اشاره به حمله هوایی آمریکا به سوریه گفت: آمریکا برای کاری که انجام داد هیچ مجوزی نداشت و این نشانه سرکشی این دولت است.

وی هدف آمریکا از حمله به سوریه را مقابله و شکست جبهه مقاومت عنوان کرد و افزود: تفکر ضد صهیونیستی در منطقه حاکم شده و حضور حکومت سوریه به اقدامات موثر بر علیه اسراییل کمک می کند.

امام جمعه کنگاور هدف دیگر آمریکا از حمله به سوریه را مسائل اقتصادی عنوان کرد و اظهارداشت: آمریکا می داند که قدرت رویارویی با ایران را ندارد و فشار اقتصادی به کشورهای همسایه را به این منظور به آنها تحمیل می کند.

 

دیدگاه شما