آخرین اخبار

27. ارديبهشت 1396 - 21:42   |   کد مطلب: 46159
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری:
دولت با امضای سند2030 زمینه تعظیم در برابر غرب ایجاد کرد
آفتاب کنگاور:گردهمایی بزرگ حامیان آیت الله سید ابراهیم رئیسی با سخرانی نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری در کنگاور برگزار شد.

به گزارش آفتاب کنگاور؛ آیت الله موسوی اصفهانی در همایش حامیان سید ابراهیم رئیسی در کنگاور گفت:انتخابات بسیار مهم و اثرگذار است و مردم باید برای 4 سال دولتی تعیین کنند که میخواهد کار اجرایی مملکت را به دست بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه باید توجه به سیاست های خارجی کاندیدای ریاست جمهوری داشت گفت: عدم وابستگی به غرب مهمترین مساله ای است که باید در یک دولت منتخب باشد،لذا هر چه دولتی توجه به غرب و یا شرق داشته باشد نمیتواند کشور را توسعه و پیشرفت دهد.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سند 2030 که اخیرا از طرف دولت به امضا رسیده است گفت: عدم توجه به ضوابط اداری و سیاسی یک سند بزرگ در کشور مهم ترین تخلف دولت بود که بدون مشارکت نهاد های مربوط و به صورت یک طرفه به امضا رسید.

وی افزود: محتوی این سند کاملا با احکام اسلام غریب و غیر اسلامی است که مهم ترین آن بی توجهی به جنسیت دانش آموزان در دوران تعلیم است،آیا کنار گذاشتن حجاب و جنسیت با اسلام مغایرت دارد که آقایان این سند را پذیرفه اند؟

موسوی با اشاره به اینکه تعظیم در برابر غرب و خواسته هایش از پذیرفتن چنین اسنادی شروع می شود گفت: اگر ما یک قدم در برابر غرب عقب بکشیم آنها چند قدم پیش خواهند آمد و این زمینه استعمار کشور توسط غرب می شود.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگر به حقوق های نجوی اشاره داشت و گفت: مگر یک مدیر چکار میکند که ماهانه ده ها میلیون باید حقوق بگیرد و این درحالی است که بسیاری از مردم زیر خط فقر زندگی میکنند.
این روحانی انقلابی گفت: ادعا میکنند که منشا این حقوق ها در دولت قبل بوده است! اما باید بگوییم شما برای مقابله با آن چه کردید؟ به جز این است که در دولت شما هم بیشتر شد هم حقوق ها افزایش پیدا کرد؟

دیدگاه شما