آخرین اخبار

5. خرداد 1396 - 19:33   |   کد مطلب: 46180
آفتاب کنگاور:امام جمعه کنگاور گفت:سفر اخیر ترامپ به عربستان تاجرانه و نتیجه ای بجر جنایت و خونریزی نداشت.
امام جمعه کنگاور , ترامپ , انتخابات  ,عربستان  ,عیسی قاسم  ,آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛ حجت الاسلام محمد ایوبی در خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: روزه داری یکی از پایه های اصلی حکومت اسلامی است که در گذشته بر آنها واجب شده بود.
وی با تاکید بر اینکه روزه برای اهل ایمان واجب است، بیان کرد: انسان روزه دار در پیشگاه خداوند ارزش بسیار بالایی دارد.

امام جمعه کنگاور با تاکید بر احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در این ماه مبارک کفت: مسلمان با مشاهده منکر نباید ساکت باشد و نه از روی توهین و تهدید بلکه با روی گشاده و سخنی آرام با توصیه افراد خاطی و بخصوص روزه خوار در ماه مبارک رمضان آنها را به معروف دعوت کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان رئیس جمهور آمریکا را تاجری دنیا طلب خواند و گفت:در سفر اخیر ترامپ به عربستان کاملا رفتار های تاجرانه و دنیاطلبانه این فرد مشخص بود و از طرفی دیگر عربستان را به درندگی و خونخواری در منطقه ترقیب کرد.

وی تصریح کرد: از نتایج این سفر حمله آل خلیفه به مردم مظلوم بحرین و دستگیری عالم فرزانه ای همچون شیخ عیسی قاسم بود که مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار این نماد ایثار و مقاومت خواهد بود.

ایوبی سفر رئیس جمهور امریکا به عربستان را در زمان انتخابات ایران احمقانه خواند و گفت: آمریکا در حالی دم از دموکراسی میزند که با کشور پادشاهی و مستبدی همچون عربستان رابطه ایجاد میکند اما ایران آزاد را تهدید دموکراسی میداند.

وی با اشاره به حضور پرشور و شعور مردم ایران در انتخابات گفت: پدرو مادری که چند جوان بیکار در منزل دارند و پای صندوق های رای حاضر می شوند نشانه این است که نظام را دوست دارند و حتی آن جوانی که با وجود فشار بیکاری رای میدهد یعنی اصل نظام را قبود دارد،دولت منتخب باید پاسخگوی این جوانان باشد.

دیدگاه شما