آخرین اخبار

30. خرداد 1396 - 12:40   |   کد مطلب: 46231
آفتاب کنگاور:مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درکنگاور طی بیانیه‌ای از آحاد مردم دعوت کرد با حضور در راهپیمایی روز قدس لرزه بر اندام پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی و متحدانش بیندازند.
احمد امامی

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام احمد امامی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج کنگاور طی بیانیه‌ای به مناسبت روز قدس از آحاد مردم روزه‌ دار دعوت کرد با حضور در راهپیمایی لرزه بر اندام پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی و متحدانش بیندازند.

امامی گفت: روز جهانی قدس به عرصه جوشان خشم و اراده ملت ‌ها و افکار عمومی جهانی علیه جنایات دردمنشانه رژیم صهیونیستی و صحنه انزوای راهبرد سیاست زور و وحشت تبدیل گردیده است و روند جهانی شدن آن بر مبنای اصول ارزشمند بیداری اسلامی و بصیرت جهانی علیه استکبار و صهیونیسم بین‌الملل، روز به روز در حال گسترش و پیشرفت است.

امامی تصریح کرد:  روز قدس، روز قدرت نمایی اسلام در مقابل استکبار جهانی و اعلام انزجار از رژیم تروریست و اشغالگر صهیونیستی و حامیان جنایتکار و کودک کش آن است. روزی است که می تواند امت اسلامی را حول محور وحدت آفرین قدس شریف گرد آورد تا التیام بخش زخم هایی باشد که در جای جای امت اسلامی در سوریه، لبنان، مصر، لیبی، عراق، پاکستان، تونس، یمن، بحرین و...، از تفرقه و اختلاف بر جای مانده است.

این مسئول در ادامه گفت: جمهوری اسلامی ایران و در امتداد آن مردم سلحشور و ولایتمدار کنگاور ریشه اصلی بحران خاورمیانه را تداوم اشغال فلسطین و استمرار خوی تجاوزگری رژیم صهیونیستی می‌داند و معتقد است مشکل خاورمیانه کمبود طرح صلح نیست بلکه اشغال سرزمین‌های متعلق به دیگران، بی‌توجهی به ریشه‌های بحران، عدم پایبندی رژیم اشغالگر قدس به میثاق‌ها و قوانین بین‌المللی، اصرار بر نادیده گرفتن حقوق تاریخی و مشروع ملت مظلوم فلسطین و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل آن‌ها به پایتختی قدس شریف است.

امامی تصریح کرد: بار دیگر از ملت شریف ایران، مسلمانان و آزادی خواهان جهان و بالاخص شهروندان محترم شهرستان کنگاور این حضور موثر را در راهپیمایی روز جهانی قدس گرامی می داریم و یکبار دیگر مراتب انزجار خود را از اشغالگران فلسطین و قدس شریف و از سیاستهای رژیم صهیونیستی در هویت سازی جعلی برای قدس شریف و مسجدالاقصی اعلام می نمایم.

امامی در ادامه گفت: سپاه  ناحیه کنگاورهمگام با مردم شریف ایران اسلامی در صفوف به هم پیوسته و متحدانه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد تا به فضل خداوند متعال ضمن تداوم پرشکوه و قهرمانانه راه امام راحل (ره) و در سایه رهبری‌های داهیانه و پرصلابت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌ الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) حماسه‌ای دیگر از اقتدار و عظمت ایران سرفراز خلق شود.

 

دیدگاه شما