آخرین اخبار

23. تير 1396 - 19:48   |   کد مطلب: 46298
امام جمعه کنگاور گفت: حجاب و عفاف یکی از ضروریات دین مقدس اسلام و به عنوان پوششی ارزنده و از جمله برترین فعالیت های اجتماعی است که باعث حفظ کرامت و ارزش زنان و مردان جامعه می گردد.
نماز جمعه  ,کنگاور ,عفاف و حجاب,  آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام ایوبی امام جمعه کنگاور در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن اشاره به حفظ عفاف و حجاب در جامعه، بیان داشت : حجاب فقط مخصوص زنان نیست بلکه هم برای زنان و هم برای مردان است. پوشش اسلامی باعث تحکیم بنیان خانواده و آرامش در جامعه می شود .

وی تصریح کرد:حجاب ، پوشش ، عفت و پاکدامنی مربوط به همه و باعث سلامت روح و جسم می شود و فردی می تواند در جامعه موثر باشد که صداقت ، عفت و پاکدامنی داشته باشد.

حجت السلام ایوبی در ادامه سخنان خود یادآور شد: حجاب و عفاف یکی از ضروریات دین مقدس اسلام و به عنوان پوششی ارزنده و از جمله برترین فعالیت های اجتماعی است که باعث حفظ کرامت و ارزش زنان و مردان جامعه می  گردد.

وی با بیان اینکه امور انسانی به صورت زنجیر وار با یکدیگر در ارتباط هستند، تصریح کرد: مسائل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، جامعه شناختی و کلا هر موضوعی که با هنجار های اجتماعی مرتبط است به مانند مجموعه ای به هم پیوسطه می باشند و نمی توان در بررسی مسائل انسانی فقط به یکی از این حوزه ها توجه نمود بلکه باید با در نظر گرفتن همه عوامل به دنبال کسب نتیجه مطلوب باشیم.

امام جمعه کنگاور تصریح کرد: متولیان فرهنگی هدایت گران جامعه هستند و در راستای نهادینه کردن مسائل فرهنگی همه مسئولان و متولیان امر باید با آسیب هایی که در فرایند اجراء وجود دارد، آشنا باشند.

دیدگاه شما