آخرین اخبار

26. تير 1396 - 14:17   |   کد مطلب: 46303
فرمانده انتظامي شهرستان کنگاور از دستگيري قاتل فراری در حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد و گفت: متهم در بازجویی هاي پليس به قتل یکی از بستگان خود در 12 سال قبل اعتراف کرده است.
قاتل فراری, دستگیر, کنگاور , فرمانده انتظامی,  براری , آفتاب کنگاور

سرهنگ "حسین براری" در گفت و گو با خبرنگار آفتاب کنگاور، عنوان کرد: پلیس کنگاور با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شد مجرمی را شناسایی کند که 12 سال قبل یکی از بستگان خود را به قتل رسانده بود.
وی افزود: متهم 40 ساله که اهل شهرستان ورامین بوده است، پس از ارتکاب جرم در یکی از روستاهای توابع کنگاور ساکن شده و برای فرار از اجرای عدالت اقدام به ازدواج و تشکیل خانواده در این شهرستان کرده است.
این مقام انتظامی ادامه داد: در این راستا تيم هاي ويژه پليس این فرماندهی رسيدگي به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بلافاصله به منزل متهم اعزام شدند.
سرهنگ براری خاطرنشان کرد: قاتل فراری پس از 12 سال در عملیات غافلگیرانه پلیس کنگاور دستگیر شد و در بازجویی های علمی به جرم خود اعتراف کرد.
وی گفت: قاتل انگیزه قتل را نزاع خانوادگی عنوان کرده است، لذا با توجه به اینکه محل جرم و در شهرستان ورامین بوده به ماموران شهرستان مورد نظر تحویل داده شده است.

دیدگاه شما