آخرین اخبار

10. مرداد 1396 - 14:29   |   کد مطلب: 46325
جانشين فرمانده انتظامي شهرستان کنگاور
کشف بيش از 6 كيلوگرم تریاک در شهرستان کنگاور
آفتاب کنگاور:جانشين فرمانده انتظامي شهرستان کنگاور از کشف بيش از شش کیلو گرم موادمخدراز نوع تریاک و دستگیری چهار نفر در این زمینه خبر داد.
مواد مخدر , تریاک , کنگاور , آفتاب کنگاور

به گزارش ؛سرهنگ "بهروز فخري " در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور بیان داشت: در راستاي اجراي طرح ارتقای امنيت اجتماعي طی 48 ساعته گذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این انتظامی با کمک عوامل ستادی و اجرایی و اخذ دستورات قضائی، محل هاي جرم خیز را به صورت نا محسوس تحت کنترل و مراقبت قرار دادند.
وي افزود: تيم هاي عملیاتی پليس در سه نقطه در حوزه برون شهري و درون شهري و محور هاي مواصلاتي مستقر و در اين راستا موفق به كشف بیش از شش کیلوگرم ترياك شدند.
اين مقام انتظامي تصریح کرد: در اين راستا چهار نفر از توزیع کنندگان حرفه ای موادمخدر دستگير و دو دستگاه خودرو نیز كه در امر جابجايي و جاسازي مواد مخدر استفاده شده بود، توقيف شد، همچنین متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ فخری در پايان از شهروندان به خاطر همکاري و اطلاع رساني که با نيروي انتظامي دارند تشکر و قدرداني کرد و افزود: همکاري خوب مردم با نيروي انتظامي مي تواند نقش موثري در زمینه با مقابله قاچاقچيان مواد مخدر داشته باشد.

دیدگاه شما