آخرین اخبار

13. مرداد 1396 - 20:28   |   کد مطلب: 46331
امام جمعه موقت شهرستان کنگاور ضمن تبریک به روی کار امدن دولت دوازدهم تاکید کرد: رفع معضل بیکاری و بهبود وضع اقتصادی مهمترین مطالبه مردم است.
نماز جمعه,  کنگاور , امام جمعه موقت  ,آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام علیرضا عطایی در خطبه های امروز نماز جمعه با بیان اینکه اقتصاد در جامعه و زندگی انسان‌ها از مهم‌ترین امور تلقی می‌شود اظهار داشت: موضوع اقتصاد و مدیریت امور مالی در جامعه و زندگی اجتماعی و ملی نقش مهمی در امرار معاش دارد.

امام جمعه موقت شهرستان کنگاوربا تاکید بر نقش مهم اقتصاد در رشد و کمال جامعه و زندگی انسان‌ها تصریح کرد: بحران مالی و اقتصادی در جامعه به دیگر بخش‌ها لطمه وارد می‌کند به‌گونه‌ای که زیرساخت اقتصادی از جایگاه مهمی برخوردار است.

وی افزود :افزود: دشمن برای ضربه زدن به اقتصاد جامعه برنامه‌ریزی ویژه‌ای تدوین و اجرا کرده که تهاجم اقتصادی از اولویت برنامه‌های استکبار جهانی علیه نظام اسلامی ایران است.

عطایی با اشاره به نام‌گذاری امسال  تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال خاطر نشان کرد:  رهبر معظم انقلاب امسال را سال"اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال"  نام‌گذاری کردند که همه مسئولان باید برای کاهش نرخ بیکاری و افزایش اشتغال‌زایی تلاش کنند.

امام جمعه موقت شهرستان کنگاور با تاکید بر تحول اقتصادی و طرح‌های اشتغال‌زایی تصریح کرد: رشد اقتصادی کشور هنگامی ارزشمند است که سبب تحول مثبت در عرصه اقتصاد زندگی مردم شود که این مهم به خوبی در جامعه دیده نمی شود.

دیدگاه شما

صندوق کارآفرینی امید