آخرین اخبار

13. مرداد 1396 - 20:28   |   کد مطلب: 46331
امام جمعه موقت شهرستان کنگاور ضمن تبریک به روی کار امدن دولت دوازدهم تاکید کرد: رفع معضل بیکاری و بهبود وضع اقتصادی مهمترین مطالبه مردم است.
نماز جمعه,  کنگاور , امام جمعه موقت  ,آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام علیرضا عطایی در خطبه های امروز نماز جمعه با بیان اینکه اقتصاد در جامعه و زندگی انسان‌ها از مهم‌ترین امور تلقی می‌شود اظهار داشت: موضوع اقتصاد و مدیریت امور مالی در جامعه و زندگی اجتماعی و ملی نقش مهمی در امرار معاش دارد.

امام جمعه موقت شهرستان کنگاوربا تاکید بر نقش مهم اقتصاد در رشد و کمال جامعه و زندگی انسان‌ها تصریح کرد: بحران مالی و اقتصادی در جامعه به دیگر بخش‌ها لطمه وارد می‌کند به‌گونه‌ای که زیرساخت اقتصادی از جایگاه مهمی برخوردار است.

وی افزود :افزود: دشمن برای ضربه زدن به اقتصاد جامعه برنامه‌ریزی ویژه‌ای تدوین و اجرا کرده که تهاجم اقتصادی از اولویت برنامه‌های استکبار جهانی علیه نظام اسلامی ایران است.

عطایی با اشاره به نام‌گذاری امسال  تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال خاطر نشان کرد:  رهبر معظم انقلاب امسال را سال"اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال"  نام‌گذاری کردند که همه مسئولان باید برای کاهش نرخ بیکاری و افزایش اشتغال‌زایی تلاش کنند.

امام جمعه موقت شهرستان کنگاور با تاکید بر تحول اقتصادی و طرح‌های اشتغال‌زایی تصریح کرد: رشد اقتصادی کشور هنگامی ارزشمند است که سبب تحول مثبت در عرصه اقتصاد زندگی مردم شود که این مهم به خوبی در جامعه دیده نمی شود.

دیدگاه شما