آخرین اخبار

27. مرداد 1396 - 18:18   |   کد مطلب: 46365
امام جمعه شهرستان کنگاور گفت: شهادت شهید حججی دنیا را به لرزه درآورد و پایه اسلام را مستحکم تر کرد.
نماز جمعه,  کنگاور  ,شهید حججی,  آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت‌الاسلام محمد ایوبی در خطبه های نماز جمعه با تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی اظهار داشت: آزادگان غیور مردانی بودند که برای اسلام و انقلاب و حفظ خاک و ناموس خود با در میدان های جنگ علیه باطل گذاشتند.
وی تصریح کرد: این بزرگواران در مسیر شهادت به دست رژیم بعث اسیر شدند و با تحمل دوران پر مشقت دوری از خانواده و از همه مهمتر ندیدن رهبر خود با فرج و پیروزی در جنگ تحمیلی به میهن برگشتند.

وی در بخش دیگر سخنان خود به مظلومیت شهید حججی شاره کرد و گفت: با هیچ تعبیری نمیتوان بزرگی و عظمت کار آن شهید را بیان کرد.

ایوبی گفت: شهید حججی در مکتب امام حسین و زیر سایه ولایت پرورش یافت،همان چیزی که امروز دشمنان اسلام هدف قرار داده اند.

امام جمعه کنگاور بیان داشت: غرب و در راس آن آمریکا در پوشش داعش به دنبلا نابودی تمامی آثار اسلام و بخصوص شیعه هستند،تا مکتب ولایت و عاشورا را ریشه کن کنند.

وی تصریح کرد: این شهادت هاست که دنیا را به لرزه می آورد و تاثیر بسیار زیادی در استحکام اسلام و بخصوص شیعه ایجاد می کند به طوری که هزاران ترفند استکبار را از بین می برد.

ایوبی دامن گیر شدن اروپا به حوادث تروریستی از نشانه های ضعف برنامه ریزی های آن ها دانست و گفت: اتفاقی که روز گذشته در اسپانیا رخ داد و طی آن بیش از 10 نفر کشته و ده ها نفر زخمی شدند،نشانه افسار گسیختگی این قوم ملعون و پرورش یافته غرب است.

دیدگاه شما