آخرین اخبار

3. شهريور 1396 - 11:27   |   کد مطلب: 46373
فرماندار کنگاور گفت:سد و معبد آناهیتا اولویت کاری مسئولین شهرستان در دولت جدید خواهد بود.
ایزدی, فرماندار کنگاور  ,سد آناهیتا , معبد آناهیتا  ,آفتاب کنگاور

آغاز هفته دولت فرصتی شد تا برخی از عملکرد های دولت در یک سال گذشته مورد بررسی قرار گیرد.

علیرضا ایزدی در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور؛ خلاصه ای از اقدامات دولت در یک سال اخیر را بیان کرد و گفت:اتحاد و همبستگی که در اقشار مختلف مردم ایجاد شد همچنین تعامل خوبی که نهاد های دولتی در کنگاور با یکدیگر داشتند بسیار حائز اهمیت است.

فرماندار کنگاور افزود: گاز رسانی به تعدادی از روستاهای کنگاور همچنین در دست اقدام بودن تعداد باقی مانده در حالی که درصد گاز رسانی در کنگاور به نسبت دیگر شهرستان ها بسیار بالا تر است،مورد قابل توجهی است.

ایزدی آبرسانی و رفع مشکلات برخی روستاهای محروم را از جمله دیگر اقدامات دولت در سال گذشته دانست و گفت: تحول در صنعت کشاورزی با ایجاد آییاری بارانی و قطره ای و تغییر کشت های پرمصرف به کم مصرف از مواردی بود که حقیقتا جای فعالیت داشت و توانستیم تحول خوبی در صنعتی شدن و کم مصرف شدن صنعت کشاورزی در کنگاور داشته باشیم.

وی به تحول ایجاد شده در معبد تاریخی آناهیتا که در 30 سال گذشته بی سابقه بوده است اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی برای مناطق هدف گردشگری همچون سراب فش به منظور جذب گردشگرو ایجاد شغل پایدار از جمله اقدامات مفید دولت است.

ایزدی برگزاری انتخاباتی بی حاشیه و امن در کنگاور را اقدامی بسیار قابل ستایش دانشت و گفت: انتخابات کنگاور طوری بود که  در کل استان به عنوان نمونه از آن یاد شده است.

ایزدی حل مشکل فاضلاب شهری و اتمام کار تصفیه خانه را مهم ترین برنامه های حضور خود در کنگاور دانست و گفت: در حال حاضر بیش از 90 درصد کار تصفیه خانه فاضلاب به اتمام رسیده که با وعده های اداره کل آبفای استان این تصفیه خانه در مهر ماه سال جاری به بهره بردادری خواهد رسید.

وی اولویت کاری خود را سد  و معبد آناهیتا دانست و گفت: این دو مساله به شدت در دستور کار بنده قرار دارد که امیدوارم با همکاری مردم و قلم نقادانه خبرنگاران به سرانجام برسد و شاهد تحولی بزرگ در شهرستان کنگاور باشیم.

فرماندار کنگاور بسیاری از طرح های اقتصادی را در گرو اتمام کار سد دانست و گفت: بسیاری از سرمایه گذاران و کارخانجات در انتظار اتمام این سد هستند تا با تامین آب مورد نیاز کار خود را در کنگاور آغاز کرده و زمینه اشتغال جمعیت زیادی از جوانان را مهیا کنند.

وی تصریح کرد: علیرغم کارهای خوبی که امسال در معبد آناهیتا صورت گرفته اما رضایت کافی را ندارم و باید با برنامه ریزی  و کار بیشتر حداقل انتظاراتی که از وجود این مکان تاریخی می رود را به حقیقت تبدیل کرد.

فرماندار کنگاور در بخش دیگری از صحبت های خود اتمام کار سد آناهیتا و حل مشکل جاده های خطرناک در شهرستان را اولویت های بعدی خود دانست و گفت: جاده های تویسرکان و نهاوند با وجود مشکلات فراوان در دست اقدام دولت قرار دادر و در حال حاضر قرارداد به پیمانکار جهت تعریض جاده تویسرکان بسته شده است.

آیا در دولت جدید در کنگاور ماندگار خواهید بود؟

علیرضا ایزدی در توضیح حضور خود در کنگاور در دولت جدید بیان داشت: خدمت به مردم و پیشرفت در کار سرلوحه کاری بنده است و در هرجایی که حضور داشته باشم تفاوتی نخواهد داشت.

وی افزود: هنوز بحثی در این رابطه نشده است.

تصاویر تکمیلی: 
ایزدی, فرماندار کنگاور  ,سد آناهیتا , معبد آناهیتا  ,آفتاب کنگاور

دیدگاه شما