آخرین اخبار

10. شهريور 1396 - 14:59   |   کد مطلب: 46386
امام جمعه کنگاور گفت:اگر در تریبون نماز جمعه درد مردم دوا نشود و به مسئولین تذکر داده نشود آن تریبون درد جامعه نمی خورد،سیاسی کاری علاج جامعه نیست.
نماز عید قربان ,امام جمعه کنگاور ,لروند  ,حقوق بگیران نجومی ,جامعه,آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛ حجت الاسلام لروند در خطبه های امروز عید سعید قربان ضمن تبریک به مناسبت این عید بزرگ تصریح کرد: امام جمعه باید از جنس مردم و در میان مردم باشد و از مشکلات جامعه با خبر باشد.
وی در ادامه اظهار داشت: طی هفته اخیر که در این شهرستان حضور داشته ام از برخی روستاها بازدید کردم؛ تا از نزدیک شاهد کمبود ها و مشکلات مردم باشم.
امام جمعه کنگاور گفت: برخی اقدامات در روستاها فقط در حد سیاسی کاری بوده و همانطور که در هفته دولت افتتاح خاصی نداشتیم ،اقدامات عمرانی در این روستا ها فقط در حد سیاسی کاری بوده است،به طور مثال روستای حصار در ورودی خود مقداری سنگ فرش شکسته دارد در حالی که از نعمت لوله کسی و سیستم آب آشامیدنی محرومند.
حجت الاسلام لروند تصریح کرد: وقتی در یک شهر چند هزار جوان تحصیل کرده دانشگاهی بیکار وجود دارد برگزاری کنسرت چه دردی را درمان می کند؟
وی افزود:اگر در تریبون نماز جمعه درد مردم دوا نشود،یا به مسئولین تذکر داده نشود، آن تریبون درد جامعه نمی خورد چرا که سیاسی کاری علاج جامعه نیست.
لروند در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: امروز خطر جامعه را تهدید میکند، اما این خطر آمریکا و انگلیس نیست چراکه 39 سال است جرات چنین کاری را نداشته اند.

وی افزود:خطر در میان جامعه است و کسانی هستند که دچار فساد و دست درازی به بیت المال هستند و به نام حقوق بگیران نجومی تیشه به ریشه نظام گذاشته اند،اینها جامعه را تهدید می کنند.

حجت الاسلام لروند تصریح کرد: حقوق بگیران نجومی که فرزندانشان آنها را ذخایر انقلاب میدانند تهدید نظام هستند و از قوه قضایی انتظار داریم اشد مجازات را برای آنها در نظر بگیرد.

وی تصریح کرد: به جایی رسیده ایم که اگر یک معلم نسبت به حقوق خود اعتراض میکند ،جناب آقای رئیس جمهور اظهار دارد که آنهایی که نسبت به حقوق خود اعتراض دارند بروند.

 

دیدگاه شما