آخرین اخبار

23. شهريور 1396 - 17:26   |   کد مطلب: 46423
مسئول بسیج ورزشکاران ناحیه سپاه کنگاور خبر داد:به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس همایش پیاده روی خانوادگی در کنگاور برگزار می شود
همایش ,پیاده روی ,بسیج  ,سپاه  ,کنگاور  ,آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛ همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس جمعه 24 شهریور 96 با حضور برخی از مسئولین و عموم مردم در کنگاور برگزار شد.

محمد کلیوند مسئول بسیج ورزشکاران ناحیه سپاه کنگاور در توضیح این همایش گفت:مراسم صبح روز جمعه 24 شهریور از محل پارک شاهد به سمت پارک کوهستان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد:به منظور ارتقاع سطح  فرهنگ ورزش عمومی و افزایش روحیه ورزشی و تشویق همشهریان گرامی در پایان مراسم جوایز نفیسی از جمله سه دستگاه دوچرخه،لوازم ورزشی و ده ها جایزه دیگر به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

مسئول بسیج ورزشکاران ناحیه سپاه کنگاور هدف از برگزاری این همایش را تشویق مردم به ورزش همگانی و ایجاد روحیه ورزشی دانست و گفت:این همایش به منظور ارج نهادن به شهدای هشت سال دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای شهرستان که با از خودگذشتگی این آرامش و امنیت را برای هموطنان ارزانی داشتند برگزار می شود.

کلیوند افزود: زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه مقابله علیه کفر در دوران دفاع مقدس از جمله اهداف دیگر این همایش خواهد بود.

همایش پیاده روی خانوادگی به همت تربیت بدنی ناحیه سپاه کنگاور و بسیجیان پایگاه ولایت روز جمعه 24 شهریور ماه راس ساعت 7 صبح از محل پارک شاهد به سمت پارک کوهستان با حضور مسئولین و عموم مردم  و ورزشکاران برگزار خواهد شد.

همایش ,پیاده روی ,بسیج  ,سپاه  ,کنگاور  ,آفتاب کنگاور

دیدگاه شما