آخرین اخبار

5. مهر 1396 - 19:25   |   کد مطلب: 46445
آفتاب کنگاور:همایش «احلی من العسل» با حضور با شکوه نوجوانان و جوانان در امامزادهابراهیم کنگاور برگزار شد.

به گزارش آفتاب کنگاور؛این همایش عصر امروز با حضور جمعی از جوانان و نوجوانان در شبستان امامزاده ابراهیم(ع) شهرستان کنگاور برگزار شد.

سرهنگ علی حیدرنژاد تصریح کرد: هدف از برگزاری این همایش آشنایی جوانان با قیام و اهداف سیدالشهدا(ع) و فداکاری حضرت قاسم برای این قیام بزرگ است.

وی معرفی رسالت امام حسین (ع) و یارانش را یکی دیگر از اهداف برگزاری این همایش برشمرد و افزود: جوانان و نوجوانان کشور ما باید شخصیت‌هایی مانند سیدالشهدا و ۷۲ تن از یارانش را الگوی خود قرار دهند.

سرهنگ حیدرنزاد اشاره به اینکه دشمن به دنبال دور کردن جوانان از این الگوهای واقعی است، تصریح کرد: پیام عاشورا باید برای جوانان و نوجوانان تبیین شود.

وی با بیان اینکه جوانان ما پای آرمان‌های انقلاب هستند و خواهند ماند چراکه امام حسین(ع) را الگوی خود قرار داده‌اند، ادامه داد: شهید حججی امام حسین(ع) را الگوی خود قرار داد و در راه امام حسین(ع) نیز به شهادت رسید.

فرمانده ناحیه سپاه کنگاور با بیان اینکه جوانان و نوجوانان باید با تفکر، آرمان و اهداف انقلابی، اسلامی و عاشورایی بیشتر آشنا شوند و بدانند اسلام حق است، گفت: همایش «احلی من العسل» هرساله به یاد حضرت قاسم بن الحسن (ع) در آران وبیدگل برگزار می شود.

دیدگاه شما