آخرین اخبار

6. مهر 1396 - 18:08   |   کد مطلب: 46449
امام جمعه کنگاور گفت:مسعود بارزانی با تبعیت از اسرائیل ، فتنه ای جدید در منطقه به راه انداخته است که با این روش مردم کردستان را در راه نابودی قرار داده است.

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام لروند امام جمعه شهرستان کنگاور در مراسم جوانان عاشورایی(احلی من العسل) که در مسجد جامعه برگزار شدطی سخنان با محکوم کردن همه پرسی کردستان عراق گفت: مسیری که سردسته کردهای عراق در پیش گرفته است به هیچ وجه به نفع مردم کردستان نخواهد بود و آنها را به نابودی خواهد کشاند.

وی در ادامه تصریح کرد: فاصله گرفت از اهل بیت و بی توجهی به عترت پیامبر پیامد هایی بد به دنبال خواهد داشت،و میبینیم که این سر دسته بی عقل در حال راه اندازی اسرائیلی دیگر در منطقه است.

امام جمعه کنگاور درادامه به تحریفات به وجود آمده در مراسمان عزاداری سید الشهدا پرداخت و گفت: مکتب امام حسین بر اساس عدالت،آزادی؛آزادگی و سربلندی شیعه است و هدف این عزاداری ها زنده نگه داشتن راه امام حسین(ع) است،امام متاسفانه دست هایی پشت پرده به دنبال منحرف کردن این مکتب و انحطاط و نابودی آن هستند.

وی ادامه داد: بوجود آمدن علم و کتل و افزایش روز افزون آن زمینه انحراف در در عزاداری و روضه ها شده و اصل موضوع به فراموشی سپرده شده است.

دیدگاه شما