آخرین اخبار

7. مهر 1396 - 17:02   |   کد مطلب: 46450
امام جمعه کنگاور: توطئه اخیر کردستان کاملا از غرب و اسرائیل تغذیه میشود.
هفته دفاع مقدس  ,کنگاور, برنامه ها,  فرماندار , فرمانده سپاه , حیدر نزاد , امام جمعه لروند  ,آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام لروند امام جمعه کنگاور در نماز جمعه امروز بیان داشت:مکتب امام حسین بر اساس عدالت،آزادی؛آزادگی و سربلندی شیعه است و هدف این عزاداری ها زنده نگه داشتن راه امام حسین(ع) است،اما متاسفانه دست هایی پشت پرده به دنبال منحرف کردن این مکتب و انحطاط و نابودی آن هستند.

وی با اشاره به فتنه های به وجود آمده در نظام اسلامی گفت: فتنه گران زمانی که پا بر اعتقادات گذاشتند و در فتنه 88 با حمله به مساجد و هیات چهره پلید خود را نشان دادند،با هوشیاری به موقع و بصیر امت حزب الله شکستی سنگین خوردند.

حجت الاسلام لروند گفت: اگر بصیرت از بین رود ،بزرگان دین هم در مواقع ضروری ساکت می شوند و برخی از مراجع همانند آیت الله نوری همدانی در پیروی از ولایت و نظام بیانیه صادر میکنند.

وی ادامه داد: بوجود آمدن علم و کتل و افزایش روز افزون آن زمینه انحراف درعزاداری و روضه ها شده و اصل موضوع به فراموشی سپرده شده است و این نشان از بی بصیرتی و عدم اقدام به موقع است و ممکن است در آینده زمینه ایجاد فتنه در هیات ها شود.

امام جمعه کنگاور در بخش دیگری از سخنان به بازگشت پیکر مطهر شهید سرافراز حججی اشاره داشت و گفت: این جوان با اخلاص و سربلند نه تنها کشور ،بلکه دنیا را متحول کرد و این تنها از ولایتمداری و با ایمانی این جوان بود.

وی افزود: وقتی رهبر معظم انقلاب بر تابوت شهید بوسه میزند و از اخلاص،شهامت،و اقدام به موقع این جوان حرف می زدند،باید منتظر بود تا تحول های بزرگ تری از این شهادت در جهان شاهد باشیم.

امام جمعه شهرستان کنگاور با محکوم کردن همه پرسی کردستان عراق گفت: مسیری که سردسته کردهای عراق در پیش گرفته است به هیچ وجه به نفع مردم کردستان نخواهد بود و آنها را به نابودی خواهد کشاند.

وی با اشاره اینکه  توطئه کردستان کاملا از غرب و اسرائیل تغذیه می شود کفت:دشمن به فکر ایجاد جنگ و تفرقه جدید در خاورمیانه به خصوص مرز ایران است،و به بهانه صلح با ایجاد پایگاه در منطقه قصد کنترل جمهوری اسلامی ایران را دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: فاصله گرفتن از اهل بیت و بی توجهی به عترت پیامبر پیامد هایی بد به دنبال خواهد داشت،و میبینیم که این سر دسته بی عقل در حال راه اندازی اسرائیلی دیگر در منطقه است.

امام جمعه کنگاور ضمن اشاره به برخی ازمشکلات شهرستان، به حقوق معوق کارگران خدمت رسان در سد آناهیتا اشاره داشت گفت: حدود 5 ماه عدم پرداخت حقوق بسیار سخت است برای خانواده ای که تنها درآمد آنها همین است،لذا از مسئولین خواستار بررسی هرچه سریعتر موضوع را داریم.

دیدگاه شما