آخرین اخبار

17. مهر 1396 - 22:33   |   کد مطلب: 46465
امام جمعه کنگاور در دیدار با استاندار؛
امیدواریم فتیله سیاسی کاری دراستان پایین کشیده شود
آفتاب کنگاور:امام جمعه کنگاور،اعضای شورای تامین،هیات رزمندگان،ستاد نماز جمعه شهرستان کنگاور امروز با دکتر بازوند استاندار کرمانشاه دیدار کردند.
امام جمعه کنگاور , لروند  ,استاندار کرمانشاه , شورای تامین,  آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛ حجه الاسلام لروند امام جمعه کنگاور با مهندس بازوند دیدار وگفتگو کردند در این دیدار که معاون فرماندار ، دادستان ، فرماندهی سپاه ناحیه ،رئیس دانشگاه پیام نور و تعدادی از اعضای ستاد نماز جمعه و هیئت رزمندگان اسلام شهرستان امام جمعه را همراهی کرده بودند ، حجه الاسلام لروند به استاندار کرمانشاه خیر مقدم گفتند و بیان کردند کرمانشاه مهد دلیرمردان بزرگی است که زبانزد عام وخاص هستند .
لروند گفت سالهاست که بازوند را میشناسم وایشان بدون شک یکی از بهترین وفعالترین وکاری ترین استانداران کشور است که ما به این جهت خدای بزرگ را شاکر وسپاسگذاریم.
 ایشان گفتند بزرگوارانی که امروز از شهر سرداران و۴۲۰شهید و زادگاه اندیشمندان و فقهایی چون حاج اقا بزرگ خدمت شما رسیدند به احترام زحمات گسترده جنابعالی در چندین دولت مختلف شرفیاب شده اند و برای جنابعالی ارزوی موفقیت وسربلندی داریم و انتظار داریم که جنابعالی نسبت به شهرستان کنگاور توجه ویژه ای مبذول کنید .
ما انتظار داریم که فتیله سیاسی کاری در استان پایین کشیده شود و فتیله کار و تلاش و عمران واشتغالزایی بالا اورده شود ،لروند گفت در این مدتی که به کنگاور امدم این شهر را شهری خسته و محروم یافتم که بیکاری در ان بیداد میکند ، هیچ شهرک صنعتی فعال وکارخانجات مهمی در این شهر وجود ندارد. جوانان تحصیلکرده ان بیکار هستند و نیاز به یک اقدام اساسی دارد ، سد اناهیتا بیش از ۹سال است که عملیات عمرانی اش شروع شده اما متاسفانه پیشرفت قابل توجهی ندارد.
اینجانب در همین جلسه به نمایندگی از مردم کنگاور از حضرتعالی دعوت میکنم که در این شهرستان و در اینده نزدیک حضور یابید ومشکلات مردم محروم این شهرستان را مورد بررسی قرار دهید. همچنین در این جلسه اقای دکتر خزایی معاون فرماندار، شهر ستان کنگاور را شهری با مشکلات فراوان دانستند وگفتند حتی خیابانها وبلوارهای این شهر درشان مردم بزرگوار ان نیست ،همچنین سرهنگ حیدر نژاد هم گوشه هایی ازدردهای شهرستان را مطرح کردند وگفتند ما امیدواریم با ذکر خیرهایی که حاج اقا لروند از شما برای مابیان کردند ما شاهد تحولات جدی در استان کرمانشاه باشیم ...
سپس مهندس بازوند با تشکر از حضور امام جمعه وهمراهان ایشان گفتند اگر میدانستم این همه بزرگوار میخواهید به زحمت بیفتید من می امدم به کنگاور ،ایشان حجه الاسلام لروند را یکی از فعالترین ومردمی ترین ائمه جمعه کشور دانستند که بسیار خاکی ومتواضع وبدون ادعا وبا روحیه مردمداری بالا پیگیر مشکلات مردم هستند ،ایشان گفتند هروقت ما وارد شهر پلدختر میشدیم همیشه ذکر خیر مردمداری این امام جمعه را می شنیدیم ،اقای بازوند درپاسخ دعوت امام جمعه کنگاور گفت بعد از برنامه ریزی اربعین در اسرع وقت به کنگاور خواهم امد ومشکلات این شهرستان را پیگیری خواهم نمود ،ایشان بااشاره به توصیه های مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی گفتند ما کمر همت بسته ایم که اقتصاد واشتغال را در استان رونق دهیم واین بسیار تاسف بار است که کرمانشاه در اشتغال جزء اخرین استانهاست وباید مدیریت انقلابی وجهادی مد نظر رهبر معظم انقلاب اجرایی شود واین درسایه وحدت دلسوزان نظام وانقلاب عملیاتی میشود اینجانب در چند استان مثل مازندران ومرکزی پیشنهاد خدمت داشتم اما به کرمانشاه احساس مسئولیت بیشتری داشتم ...
۱۷مهر۹۶

امام جمعه کنگاور , لروند  ,استاندار کرمانشاه , شورای تامین,  آفتاب کنگاور
امام جمعه کنگاور , لروند  ,استاندار کرمانشاه , شورای تامین,  آفتاب کنگاور

دیدگاه شما