آخرین اخبار

20. مهر 1396 - 15:22   |   کد مطلب: 46477
آفتاب کنگاور:رياست جديد دانشگاه آزاد كنگاور دكتر رضا توشمالاني در اولين روز كاري خود در دفتر امام جمعه ي شهرستان حضور يافت و با حجت الاسلام و المسلمين دكتر لروند ديدار كرد.
دیدار,توشمالانی ,امام جمعه کنگاور, آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛صبح امروز دکتر توشمالانی که روز گذشته به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور معرفی شده بود به دیدار امام جمعه کنگاور رفت.

 دكتر توشمالاني در این دیدار به بيان برنامه هاي خود پرداخت.

وی بيان داشت :  مشكلات دانشجويان این واحد با جدیت تمکام در دستور کاربنده قراردارد و در جهت  پيشبرد اهداف دانشگاه ، تمام توان خودم را بکار خواهم برد.

توشمالانی افزود: آغاز خدمت بنده در محرم بود و این را برای خود نوعی برکت میدانم و امید وارم در راه امام خود جهادگونه و بدون ترس از مشکلات برنامه های پیشرفت را پیش ببرم.

در اين ديدار ، دكتر لروند بيان داشتند كه از خبر انتصاب شما بسيار خرسند و خوشحال شدم و از مسئولين به علت اين انتصاب تشكر ميكنم و بسيار خوشحال ميشدم كه اگر مي توانستم در جلسه ي معارفه ي شما شرايط حضور برايم پيدا مي شد.
دكتر لروند همچنين اظهار داشتند با توان كاري و مردمي بودن و صداقتي كه در شما مي بينم به پيشرفت كارها در اين دانشگاه اميد بيشتري دارم و بنده نيز همواره دعا گو و حامي  شما در خدمتگذاري به مردم فهميم كنگاور و دانشجويان مي باشم .

دیدگاه شما