آخرین اخبار

23. مهر 1396 - 23:11   |   کد مطلب: 46485
آفتاب کنگاور: نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای اظهارات سخیف رئیس جمهور آمریکا را محکوم کرد.

به گزارش آفتاب کنگاور؛متن بیانیه حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور،صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

حق هر مردمی است که ازنظام و انقلاب خود صیانت کنند و سپاه پاسداران نهادی مردمی است که این صیانت را برای مردم انقلابی ایران انجام میدهد.

نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کنگاور خبر ضمن اشاره به سخنان شب گذشته رئیس جمهوری آمریکا با بیان این مطلب گفت :
سخنان قلدرمابانه شب گذشته ترامپ نشان داد که آمریکا صرفا برای دخالت در امور داخلی دیگر کشورها دم از اصول و موازین بین المللی میزند ولی خود آن کشور در عمل هیچ گونه پایبندی به آن اصول نداشته و به راحتی قوانین بین المللی را نقض میکند.
حسن سلیمانی گفت : تمام سرکشی ها و قدرت نمائی های آمریکا در سالهای اخیر با قدرت و درایت رهبرمعظم انقلاب و مواضع معقول و منطقی دولت های وقت که از همان قدرت رهبری نظام ناشی میشود نقش بر آب شده است.
وی با اشاره به این که اقدام خودسرانه رئیس جمهور آمریکا در به چالش کشیدن توافق برجام ناشی از ناآگاهی یا تعمد به تجاهل از سوی ترامپ است گفت :
اظهارات نسنجیده دونالد ترامپ از آن جهت که در چارچوب مناسبات و اصول و موازین بین المللی نمیگنجد اصولا نه تنها از سوی جمهوری اسلامی بلکه از طرف متحدان جهانی آمریکا نیز قابل اعتنا تلقی نمیشود.

وی در پایان سپاه را یک نیروی مردمی و حافظ منافع و آرمانهای ملت ایران برشمرد و تاکید کرد : آنچه از زبان رئیس جمهور آمریکا در مورد سپاه پاسداران بیان شد ، از اعمال قدرت ناشی از تجاهل رهبر یک حکومت زیاده خواه و متجاوز ساطع میشد و از این منظر کاملا بی اساس و مردود به شمار میرود.

 

دیدگاه شما