آخرین اخبار

5. آبان 1396 - 21:05   |   کد مطلب: 46502
آفتاب کنگاور: امام جمعه کنگاور بیان داشت: هدف از دست درازی غرب در متوقف کردن پیشرفت موشکی ناتوان کردن کشور در برابر تهاجم نظامی در نهایت از بین بردن نظام است.

به گزارش آفتاب کنگاور؛
حجت الاسلام لروند در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: اینکه هر روز آمریکا به یک بهانه جدید نظام جمهوری اسلامی ایران را تحریم میکند مشخص است که تنها یک هدف دارد و آن هم براندازی این نظام است.
امام جمعه کنگاور افزود: هدف از دست درازی غرب در متوقف کردن پیشرفت موشکی ناتوان کردن کشور در برابر تهاجم نظامی در نهایت از بین بردن نظام است؛اما خدارا شاکریم که عمارهای انقلاب آمریکا را ناکام گذاشته و هر روز از پیشرفت های چشمگیر خود رونمایی میکنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به قیام یکدست مردم در اربعین اشاره داشت و گفت: خدا را شاکریم که مردم ولایتمدار کشورمان توفیق زیارت اربعین را پیدا کرده و به صورت انبوه به سمت کربلا عازم میشوند.
حجت‌الاسلام لروند ادامه داد: در حالی که دولت عراق رفت و آمد زائران را به صورت رایگان دنبال میکند مسئولین دولتی این هزینه ها را دو برابر میکنند که این دور از مرام شیعه و محبآن اهل بیت است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با گلایه از هزینه های سرسام آور قبوض برق و گاز گفت: برخی از مردم در هزینه های اولیه زندگی خود مانده اند توان تهیه خوراک روزانه را ندارند؛و این در حالی است که هزینه های برق و گاز به صورت نجومی محاسبه میشود.

دیدگاه شما