آخرین اخبار

پربیننده ها

22. آذر 1396 - 21:47   |   کد مطلب: 46585
با حضور فرماندار و معاون فرهنگی اجتماعی ؛
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کنگاور معرفی شد
آفتاب کنگاور:با حکم داود یاوری مدیرکل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با حضور ایزدی فرماندار کنگاور، سلیمانی معاون فرهنگی اجتماعی و هیات همراه، سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کنگاور معارفه شد.

به گزارش آفتاب کنگاور؛عصر امروز چهارشنبه 22 آذر 96 با حکم داود یاوری مدیرکل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان کرمانشاه  با حضور ایزدی فرماندار کنگاور، سلیمانی معاون فرهنگی اجتماعی و هیات همراه، سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان  کنگاور معارفه شد.
حجت الاسلام امین اله سلیمانی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این مراسم ضمن بیان وظایف و رسالت سنگین و گسترده وزارت متبوع گفت: همه ما در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارای مسئولیتهای زیادی در خصوص خدمت به اقشار مختلف مردم ازابتدای تولد آنها تا مستمری بعد از فوت می باشیم و همواره با دو قشر عظیم کارگر و کارفرمادر ارتباط مستقیمی هستیم.
سلیمانی همچنین داشتن مسئولیت را موهبتی درجهت خدمت به مردم دانسته و اظهار نمود: همه ما می بایست برای ارائه خدمات به جامعه هدف و همه آحاد جامعه تلاش و جدیت بیشتر را سر لوحه کار قرار دهیم .
ایشان همچنین به برخی از برنامه های اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت دوازدهم اشاره نمود و گفت: در راستای توسعه اشتغال و صیانت از نیروی کار برنامه های  طرح ملی اشتغال فراگیر از جمله طرح کارورزی، طرح روستا تعاون و طرح کسب مهارت در محیط واقعی کار در دستور کار قرارگرفته و امیدواریم با حمایت فرماندار و مسئولین شهرستان بتوانیم در این راستا به اهداف سازمانی خود دست یابیم.
علیرضا ایزدی فرماندار شهرستان کنگاور نیز در ادامه ضمن خوش آمد گویی و تقدیر و تشکر از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بخاطر انتخاب شایسته و اصلح و آرزوی موفقیت برای ایشان گفت: مبنای کار در دولت تدبیر و امید صداقت و راستگویی و تلاش جهادی است و انتظار می رود در سالی که مزین به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال گردیده در شهرستان کنگاور نیز با وجود نیروهای شایسته در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای خدمت رسانی به جامعه کار و تولید و تعاون شهرستان در خصوص رفع مشکلات شرکتهای تولیدی و صنعتی گامهای اساسی در زمینه توسعه اشتغال  برداشته شود.
 گفتنی است: در پایان این مراسم حکم آقای داود یاوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه مبنی بر انتخاب سرپرست جدید به آقای محسن فریدونی و از خدمات ارزنده آقای امرعلی گلبداغی در طول مدت تصدی مسئول شهرستان با اهداء لوحی تقدیر بعمل آمد.

دیدگاه شما