آخرین اخبار

8. دى 1396 - 16:19   |   کد مطلب: 46608
امام جمعه کنگاور در خطبه های امروز، 9 دي روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت دانست.
امام جمعه, کنگاور ,نه دی , نماینده مردم,  آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام لروند امام جمعه کنگاور در خطبه های نماز جمعه بیان داشت: این روز ها یادآور حماسه ای بزرگ بود که در پس یک خیانت بزرگ ایجاد شد و بیش از پیش به استحکام نظام کمک کرد.

اغتشاشات سال 88 که با فرماندهی تیم فکری انگلیسی و هیزم در آتش ریختن اسرائیل و آمریکا به وجود آمد فقط با یک حرکت مخلصانه و خدایی نابود می شد که برخواسته از بصیرت مردم مسلمان بود.

امام جمعه کنگاور 9 دي روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت دانست و گفت: پیروان هوای نفس فتنه 88 را ایجاد کردند و خود را به دست استعمار دادند تا به عمق دره های نابودی بکشند.

وی در بخش دیگری از سخنان به اقدام اخیر آمریکابرای معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل اشاره کرد و گفت: خیانت برخی از کشورهای عربی و تبعیت رئیس جمهور آمریکا از اسرائیل،این هدف را پیش کشید.

لروند ادامه داد: آمریکا با تهدید کشورهای مختلف جهان به اینکه اگر از این خواسته پشتیبانی نکنند روابط خود را با آنها قطع خواهد کرد، اینجاست که متوجه میشویم دنیا براساس پول و رشوه آمریکایی میچرخد.

امام جمعه کنگاور در بخش دیگری از سخنان به وضعیت نارضایتی مردم شهرستان اشاره داشت و گفت: مردم مسکن مهر از وضعیت بد فاضلاب در آن منطقه و بوی نامطبوع آن به سطوح آمده اند؛لذا از مسئولین انتظار داریم که هرچه سریع تر این وضعیت رسیدگی شود چراکه مردم این منطقه امکانات مناسبی ندارند.

حجت الاسلام لروند گفت: پس از سرکشی هایی که به برخی از روستاهای دهلر صورت گرفت متوجه شدیم که آنتن دیجیتال در این منطقه غیر فعال است و مردم به ناچار از ماهواره استفاده میکنند و موجب نارضایتی خانواده ها شده است.

وی تاکید کرد: مسئولین صدا و سیمای استان هرچه سریع تر فکری به حال این وضعیت کنند چرا که تبعات ماهوراه گریبان گیر این خانواده ها نشود.

امام جمعه کنگاور ضمن تشکر از خدمات سبزپوشان نیروی انتظامی در شهرستان کنگاور،بیان داشت: در این مدت خبرهای بزرگی از توفیقات پلیس شهرستان کنگاور در خبرگزاری های مختلف مشاهده کرده ایم لذا از زحمات مخلصانه سرهنگ اله یاری و همه پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی تشکر و قدر دانی میکنم.

حجت الاسلام لروند در پایان به سخنان نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: تشکر میکنیم از آقای سلیمانی که با توجه وضعیت سخت چغندرکاران در سخنان پیش از دستور خود مواردی را متذکر شدند.

دیدگاه شما