آخرین اخبار

15. دى 1396 - 10:10   |   کد مطلب: 46624
آفتاب کنگاور:فرماندار؛شهردار و اعضای شواری شهرکنگاوربا مهندس نیک کردار(معاونت عمرانی استانداری)و سرکارخانم هاشمی(مدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری) دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش آفتاب کنگاور؛ایزدی فرماندار کنگاور در این دیدار ضمن تقدیر از برگزاری نشست اختصاصی در رابطه با بررسی آخرین وضعیت شهرستان کنگاور به بیان برخی مشکلات و ارائه راهکار های برون رفت از آن پرداخت.

دی این دیدار مشکل حقوق معوقه،عیدی وبیمه کارگران مورد برسی قرار گرفت و راهکارهایی در این خصوص بیان شد.

پیشنهاد ایجاد پارک جدید در شهرستان؛ پارک شهرک آموزگار،سامان دهی چشمه های سرگردان شهرستان،تبادل نظر و کسب اعتبار در خصوص موضوع قیر و سایر اعتبارات عمرانی،بحث و تبادل نظر در خصوص بافتهای فرسوده شهر و کمبود ماشین آلات موردنیاز شهرداری، تغییر کاربری زمینها و... از جمله مواردی بود که با حضور اعضای شورای شهر بیان شد و در نهایت راهکارهای عملیاتی در این خصوص ارایه گردید.

طاهر آبادی نایب رئیس شورای شهر کنگاور ضمن بیان مطالب فوق در خصوص جلسه ی امروز در محل استانداری تاکید کرد که انشاالله با هماهنگی شورا و شهرداری و مساعدت سایر نهادهای زیربط به زودی بسیاری از مشکلات شهری که تنها بخشی از آنها بیان شده است جهت رفع در دستور کار قرار خواهد گرفت.

دیدگاه شما