آخرین اخبار

22. دى 1396 - 18:05   |   کد مطلب: 46653
امام جمعه کنگاور در خطبه های امروز گفت:کسانی که با آبروی کشور بازی کرده اند از هر قشری که باشند باید با انها برخورد شود.

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام لروند در خطبه های امروز نماز جمعه بیان داشت: فتنه اخیر یک جریان ساده نبود که از آن گذشت لذا کسانی که با آبروی کشور بازی کرده اند از هر قشری که باشند باید با انها برخورد شود.

وی افزود:قطع درختان کنار رودخانه گاماسیاب در حال قطع شدن است ،و باید این موضوع در دست اقدام قرار گیرد که چرا قطع می شود،ایا مسئولین در جریان هستند یا خیرو باید به این موضوع رسیدگی شود.

حجت الاسلام لروند با اشاره به اینکه مردم در این روزها دچار بحران اقتصادی و فشار مالی هستند گفت: مدارا کردن با مردم در برهه هایی از زمان لازم است که متاسفانه برخی گوش شنوا ندارند.

امام جمعه کنگاور گفت: اخیرا با خبر شدیم که یک پیر مرد که دچار چندین بیماری سخت شده،به دلیل شکایت یکی از بانک ها تنها به خاطر سه میلیون تومان حکم بازداشتش صادر شده است.

وی افزود مردم دچار بحران هستند به حدی که برای خرید نان هم ناتوان هستند،لذا مسئولین رعایت حال مردم را کنند و برای یک مبلغ کمی مردم را به زحمت نیندازند.

دیدگاه شما