آخرین اخبار

20. بهمن 1396 - 9:43   |   کد مطلب: 46698
نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کنگاور:
حق توحش در دوران پهلونی نماد خودباختگی رژیم به آمریکا بود
نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کنگاور:نیروهای آمریکا در دوران پهلوی حق توحش میگرفتندبه این معنا که ایرانیها وحشی اند.

به گزارش آفتاب کنگاور؛همایش تجلیل از دانش آموزان برتر در حوزه حجاب در کنگاور برگزار شد.
این مراسم با سخنرانی نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سپاه و برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام امامی نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کنگاور: با اشاره به آیاتی از قرآن کریم مساله عفاف و حجاب را امری قانونی، فطری و عقلانی در جامعه اسلامی برشمرده و گفت: نظام جمهوری اسلامی تابع قوانین قرآنی است چرا که بر اساس آموزه های قرآن حیا و عفت یکی از عوامل رشد سعادت بشریت است.

 

وی افزود: امروز دشمنان دین، استقلال، بشریت و سربلندی میهن عزیز ما به دنبال غارت حیا و عفت در جامعه ما هستند تا از این طریق به اهداف شوم خود دست یابند، جبهه فرهنگی عفاف و حجاب با ماموریت تعمیق باورهای عفت، حیا و حجاب و همگرایی عناصر فعال در این زمینه ایجاد شده است.

حجت الاسلام امامی اظهار داشت: امروز اغلب کسانی که حجاب و عفاف را آنگونه که باید رعایت نمی کنند به علت عدم آگاهی آنها نسبت به معارف دینی عفاف و حجاب است.

نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کنگاور:نیروهای آمریکا در دوران پهلوی حق توحش میگرفتندبه این معنا که ایرانیها وحشی اند.

 

این مراسم به همت بسیج دانش آموزی و همکاری آموزش و پرورش برگزار شد که در پایان به 10 نفر از دانش آموزان برگزیده در رعایت حجاب و عفاف هدایایی نفیس اهدا شد.

 

دیدگاه شما