آخرین اخبار

20. بهمن 1396 - 20:56   |   کد مطلب: 46704
امام جمعه کنگاور:دشمنان برای خط و نشان هایی که می کشند و حرف هایی که می زنند سیلی محکمی در روز 22 بهمن خواهند خورد.

به گزارش آفتاب کنگاور؛علی محمد لروند در خطبه های نماز جمعه این هفته کنگاور با دعوت از همه احاد مردم جهت شرکت در راهپیمایی بیان داشت:مردم در این راهپیمایی شرکت گسترده خواهند داشت تا امنیت و استقلال کشور خدشه دار نشود زیرا با حضور آگاهانه خودمان قدرت تصمیم گیری مسئولان نظام و مردم سالاری دینی را تقویت می کنیم.
امام جمعه کنگاور بیان داشت: در این خیزش نیروی الهی و مردمی با سرنگونی حکومت شاهنشاهی، نظام سیاسی خاص مبتنی بر مردم سالاری دینی به وجود آوردند.
وی با اشاره به اینکه خداوند حامی اصلی انقلاب اسلامی ایران است و دلیل اصلی آن خنثی سازی همه توطئه های دشمنان جهانی و منطقه ای است اظهار کرد: هرچه که برنامه ریزی دشمن دقیق باشد با حمایت الهی و حضور مردم ، همه برنامه های دشمن خنثی می شود و انقلاب اسلامی با صلابت تر از قبل به حرکت افتخارآفرین خود ادامه می دهد.
وی بیان کرد: دشمنان برای خط و نشان هایی که می کشند و حرف هایی که می زنند سیلی محکمی در روز 22 بهمن خواهند خورد.
خطیب جمعه کنگاور در بخش دیگری از بیانات خود با اشاره به حدیث امام علی (ع) مبنی بر اینکه 'لذتی که در بخشش است در انتقام نیست'، اظهار داشت: باید فرهنگ صلح و سازش را در جامعه گسترش دهیم تا تبعات اجتماعی اختلافات در جامعه کم شود.
حجت الاسلام لروند با بیان اینکه در موارد نزاع، طرفین را به سمتی ببریم که هم شاکی و هم متشاکی به صلح و سازش برسند، گفت: مردم استان کرمانشاه مردمی نجیب هستند و فرهنگ‌ سازش، همگرایی، گذشت در جامعه باید تقویت شود.
امام جمعه کنگاور در ادامه خطبه های خود با قدردانی از تلاش های بازوند استاندار کرمانشاه؛ او را توانمندترین و لایق ترین استاندار کشور دانست و گفت: مدیریت او در مناطق زلزله زده مثال زنی بود.
حجت الاسلام لروند با تقدیر از عملکرد مثبت بازوند استاندار کرمانشاه در مناطق زلزله زده، افزود: انتظار داریم این استاندار کاربلد صدای جوانان بیکار شهرستان کنگاور را هم بشنود.
امام جمعه کنگاور بیان کرد: سهم این شهرستان از انقلاب اسلامی در مقایسه با دیگر شهرستان ها حتی یک شهرک صنعتی هم نیست، که نیاز است مسئولان بیشتر به این موضوع توجه کنند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه سخنان اخیر آقای روحانی در زمینه تقویت قدرت دفاعی ایران و پاسخ به شبهات مختلف در زمینه تناقض رفتار آمریکا در بحث جنگ ، صلح و دموکراسی سخنان بسیار ارزشمندی است، افزود: این جواب محکمی به یاوه گویی های دشمنان خارجی و فریب خورده های داخلی بود.
وی گفت: رئیس جمهوری کشورمان به این موضوع معتقد است که تا زمانی که هر گونه تهدید خارجی علیه کشور وجود دارد تقویت بنیه نظامی و دفاعی کشور که همان قدرت ملی و قدرت بازدارندگی از تهدید دشمن است، ضرورت دارد.
او اظهار کرد: رئیس جمهوری اسلامی ایران ادامه فعالیت های موشکی را دفاع از تمامیت ارضی میهن اسلامی و به عنوان یک عامل بازدارنده از حملات احتمالی دشمن می داند.

دیدگاه شما