آخرین اخبار

19. مرداد 1396 - 16:38   |   کد مطلب: 42376
آفتاب کنگاور -امام جمعه شهرستان کنگاور گفت :دولت و ملت با همزبانی و همدلی می تواند زمینه های اشتغال جوانان را در سالل 94 فراهم کند.

به گزارش سرویس استانی آفتاب کنگاور ؛ حجت الاسلام محمد ایوبی خطیب نماز جمعه شهرستان کنگاور در خطبه های اولین جمعه سال 94 ضمن توصیه به تقوا اظهار داشت : از نشانه های انسان های مومن و با تقوا این است که در دین خود ثابت قدم هستند و هیچ گونه سستی به خود را ه نمی دهند .

وی افزود : انسان متقی در ایمانش یقین کامل دارد و آنچه را که پروردگار در دین حلال نموده است حلال می داند و انچه را حرام نموده است حرام می داند و اما و اگر نمی آورد مانند رعایت حجاب برای خانم ها در هر شرایطی نه اینکه امروز جشن عروسیش است و بدون حجاب وبا لباس عریان مقابل چشم نامحرمان خود را نشان دهد.

امام جمعه کنگاور با اشاره به بارش باران در شهرستان کنگاور گفت : خداوند را شاکریم که باران رحمتش را به این شهرستان نازل نمود و مایه خوشحالی مردم این شهرستان شد وباید قدر این نعمت را بدانیم و زبانی و عملی از خدا تشکر کنیم .

وی با اشاره به پیام سال 94«دولت و ملّت، همدلی و هم زبانی» گفت : دولت و ملت در سایه اسلام و انقلاب وگوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند .دولت و ملت بعد از انقلاب یکی است دولت کار رگزا ملت است و ملت هم دلسوز دولت است وبه دولت کمک می کند و با انتقاد های سازنده زمینه رشد و بالندگی ایران را فراهم می کند

ایوبی گفت : دولت و ملت با همدلی و همزبانی زمینه های اشتغال جوانان را در سال 94 فراهم کند که این نیروی جوان با تلاش وکوشش چرخه تولید و اقتصاد را به گردش آورد و باعث رونق بیشتر این بخش شوند.

وی با اشاره به  تجاوز آل سعود به خاک یمن گفت :ملت مسلمان یمن با توجه به مشکلات زیادی که دارند به خوبی توانستند از کشور خود دفاع کند در زمان حمله صدام به ایران قصد داشتند که یک هفته تهران را فتح کند و امام راحل در جواب آنها گفتند که پیروزی با ماست .

انتهای پیام//

 

دیدگاه شما