نمایش 1 - 10 از 335
یادداشت , مرمت آثار باستانی , معبدآناهیتا,  آفتاب کنگاور
آفتاب کنگاور:بناها و محوطه هاي تاريخي كنكوبار كهن قرباني بي‌توجهي‌ها: میراث فرهنگي كنگاور پول ندارد یا حال ندارد؟
آفتاب کنگاور:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کنگاور ، در پیامی فرارسیدن سوم شعبان سالروز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار را تبریک گفت.
جشن میلاد نهمین امام شیعیان حضرت جواد الائمه (ع) همزمان با سالروز میاد این امام همام با حضور گسترده مردم در آستان مقدس امامزاده ابراهیم ع ،مساجد و تکایای شهرستان کنگاور برگزار شد.
ویژه ایام عید؛
رسم دیرینه شال درکی یا تخ تخ از رسومات شب عید مردم شهرستان کنگاور می باشد.
آفتاب کنگاور:همزمان با رحلت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام،فرماندار کنگاور دلنوشته ای در فراق ایشان منتشر کرد.
برشی از کتاب «نورالعین»
امام صادق(ع) فرمود: هر کس پیاده به زیارت امام حسین(ع) برود، خداوند برای هر قدمی که بر می‌دارد هزار حسنه برای او می‌دارد و هزار گناه او را پاک می‌کند و رتبه او را هزار درجه بالا می‌برد.
یادداشت: مسلم معین
همان مدیرانی که فخرفروشانه فرهنگ مردم نجیب کرمانشاه را عامل عقب ماندگی این استان معرفی کردند به جای اصرار برای محرومیت زدایی و یا حتی ارتقاء شاخص های فرهنگ عمومی، تمام ایده مدیریت فرهنگی آنها برگزاری هفته ای یک کنسرت است!
یادداشت: مسلم معین
با دقیق شدن در سوابق و پیشینه نگارندگان برخی از شبهات، آنها را مصداق همان گربه دزدهایی یافتم که با بلند کردن چوب هراسان می شوند.
نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کنگاور؛
اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از مشکلات و تنگناها می باشد،یا به تعبیر دیگر نسخه شفابخش کشور اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل به آن است.
یادداشت: امام جمعه کنگاور
امام جمعه کنگاور:مسئولان و دولتمردان هم با برنامه ریزی دقیق اقتصاد مقاومتی را همراه با اقدام و عمل در اولویتهای برنامه های کشور قرار دهند.

صفحه‌ها